فصل سوم Master of None چه زمانی از راه می‌رسد؟

محصول نتفلیکس پس از چهار سال احیا شد

فصل سوم Master of None چه زمانی از راه می‌رسد؟ سورنا رضایی ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
زمان انتشار فصل سوم Master of None

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک تصویر در حساب توییتری خود زمان انتشار فصل سوم Master of None را مشخص کرده است.

عزیر انصاری (Aziz Ansari) یک بازیگر، نویسنده، کارگردان و کمدین آمریکایی است که اصالتی هندی دارد. او با نقش تام هورفورد در Parks and Recreation نامی برای خود دست و پا کرد و سپس با خلق Master of None موفق شد شهرتش را به سطح جهانی برساند. Master of None در ژانر کمدی-درام ساخته شده و روی دو شاه تمرکز دارد. او یک بازیگر فیلم‌های تبلیغاتی بوده و به صورت مداوم درگیر چالش‌های کاری، عاشقانه و شخصی می‌شود. محصول نتفلیکس نخستین بار در نوامبر سال ۲۰۱۵ پخش شد و در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، عملکرد عالی‌ای را در زمینه بازدید به ثبت رساند. دستیابی به چنین موفقیت‌هایی باعث شد با ساخت فصل دوم موافقت شود.

فصل دوم Master of None مراحل تولید را پشت سر گذاشت و در مه سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس مشترکان نتفلیکس قرار گرفت. فصل دوم مانند فصل اول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. برای اثبات این ادعا می‌توان به نمره منتقدین اثر در راتن تومیتوز اشاره کرد که در حال حاضر ۱۰۰ است. سریال در وب سایت متاکریتیک هم رقم بسیار قابل‌توجه را ۹۱ را دریافت کرد. با وجود این‌ها، فصل سوم هرگز ساخته نشد. ریشه چنین اتفاقی را باید در سال ۲۰۱۸ جستجو کرد. وب سایت Babe.net مطلبی را منتشر کرده بود که در آن زنی ناشناس ماجرای قرار عاشقانه‌اش با عزیر انصاری را بازگو می‌کند.

زن ناشناس در داستانی که نوشته شده بود، عزیز انصاری را به رفتارهای نامناسب جنسی متهم کرد. انتشار مطلب در وب سایت Babe.net به سرعت مورد توجه قرار گرفت و حواشی فراوانی را برای بازیگر و کارگردان آمریکایی به وجود آورد. اگرچه عده‌ای از کاربران فضای مجازی داستان مزبور را قابل‌استناد نمی‌دانستند، انصاری مجبور شد از مرکز توجه‌ها فاصله گرفته و برای مدتی فعالیت هنری نداشته باشد تا اوضاع آرام شود. بد نیست بدانید انصاری در بیانیه‌ای که آن زمان به اشتراک گذاشته بود، مدعی شد تمامی اتفاقاتی که در قرار عاشقانه رخ داد، نتیجه توافق طرفین بودند.

نتفلیکس با انتشار یک تصویر در حساب توییتری خود زمان انتشار فصل سوم Master of None را اعلام کرده است. بر این اساس، قسمت‌های جدید در تاریخ نامشخصی از ماه مه (مصادف با ۱۱ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد سال ۱۴۰۰) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار توییت، وب سایت Vulture به واسطه یک گزارش اختصاصی اعلام کرد اگرچه عزیز انصاری در فصل جدید حضور دارد، اتفاقات حول محور دنیس با نقش‌آفرینی لنا ویث (Lena Waithe) رخ می‌دهد. فصل جدید از پنج قسمت تشکیل شده است در حالی که فصل‌های پیشین هر کدام ۱۰ قسمت داشتند. در ضمن، انصاری نویسندگی و کارگردانی را هم بر عهده داشته است.

توییتی که نتفلیکس به اشتراک گذاشته، زمان پخش دیگر فیلم‌ها و سریال‌هایی که در ماه مه میلادی منتشر می‌شوند را نشان می‌دهد. برای مشاهده می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا