احتمال ساخت دومین اسپین‌آف سریال FBI وجود دارد

FBI: Most Wanted در آغاز راه است

سریال FBI

موفقیت سریال FBI و اسپین‌آف‌ آن یعنی FBI: Most Wanted، باعث شده تا سازندگان به ‌فکر تولید دومین سریال فرعی این مجموعه‌ بیافتند.

به‌تازگی رئیس شرکت CBS، کِلی کال، در مصاحبه‌ای گفت که تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی FBI همیشه دنبال ایده‌های خودش است و معمولا CBS به حرف‌های او عمل می‌کند. این درحالی است که تهیه‌کننده‌ی این سریال یعنی وُلف، صحبت‌هایی درمورد ساخت یک اسپین‌آف تازه، پس از ساخت FBI: Most Wanted مطرح کرده است. او همیشه از سریال FBI به‌عنوان یک فرنچایز یاد می‌کند و از همان ابتدا این مجموعه را به شبکه‌ی CBS واگذار کرد.

وُلف که در پروژه‌های دیگری مثل Law & Order و فرنچایز Chicago دست دارد، در مورد پخش مجموعه‌ی اصلی و FBI: Most Wanted ابراز رضایت کرده است. مجموعه‌ی FBI از ۶ مهر ۱۳۹۷ (مصادف با ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸) از شبکه‌ی تلویزیونی CBS پخش شده و همان‌طور که از نامش پیداست، محتوای پلیسی دارد. بازیگران این سریال درام پلیسی میسی پرگریم، زیکو زاکی، جرمی سیستو، ایبانی نوئل و سِلا وارد هستند. هم‌اکنون دومین فصل این مجموعه‌ی تلویزیونی در حال پخش است.

اسپین‌آف این مجموعه‌ی پلیسی، FBI: Most Wanted نام دارد که از تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۸ (مصادف با ۷ ژانویه‌ ۲۰۲۰) روی آنتن شبکه‌ی CBS رفته است. این سریال در سبک درام جنایی ساخته شده و بازیگرانی از جمله جولین مک‌ماهون، کلن لوتز، کِیشا کَسل و روکسی استرنبرگ در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند.

لازم به ذکر است که شروع تولید دومین سریال فرعی این مجموعه‌ی پلیسی به صورت رسمی از سوی سازندگان تایید نشده، اما احتمالا دیک وُلف و سایر عوامل این سریال، علاقه‌مند به ساخت دومین اسپین‌آف هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا