فیلم The New Mutants چه زمانی اکران می‌شود؟

عاقبت جهش‌یافتگان به کجا می‌رسد؟

فیلم The New Mutants چه زمانی اکران می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
The New Mutants

هواداران فیلم مورد انتظار The New Mutants اطلاعات تازه‌ای از تاخیر مجدد اکران این عنوان به‌دست آورده‌اند.

با وجود آن‌که همچنان اکران فیلم The New Mutants برای تاریخ ۷ شهریور (مصادف با ۲۸ آگوست سال جاری میلادی) برنامه‌ریزی شده، عده‌ای به دلیل مشکلات پیش آمده پیرامون شیوع ویروس کرونا و تاخیر در اکران فیلم Tenet، نسبت به زمان اکران این فیلم ترسناک نگران بودند. در ادامه‌، اطلاعاتی مبنی بر تاخیر مجدد New Mutants منتشر شده که هنوز عوامل فیلم آن را تایید نکرده‌اند.

تعدادی از هواداران فیلم جدید جاش بون (Josh Boone) اطلاعاتی از بخش بازاریابی این عنوان به‌دست آورده‌اند که طبق آن، تاریخ اکران آن از ۷ شهریور (مصادف با ۲۸ آگوست سال جاری میلادی) به “به‌زودی” تغییر کرده است. همچنین، شواهد دیگری هم مبنی بر تاخیر دوباره‌ی اکران The New Mutants وجود دارد.

دو مجموعه‌ی سینمایی در تایلند اعلام کرده‌اند که نسخه‌ای از فیلم قرار است در ۱۳ شهریور (مصادف با ۳ سپتامبر) به انتشار برسد. این خبر درمورد کشورهای دانمارک و روسیه هم منتشر شده اما کارگران و دیگر عوامل فیلم این موضوع را تایید نکرده‌اند. از طرفی دیگر جاش بون، کارگردان فیلم The New Mutants، می‌گوید احتمال انتشار فیلم در پلتفرم دیزنی پلاس هم وجود دارد.

فیلم جهش یافته‌های جدید جاش بون، اسپین‌آف سری X-Men محسوب می‌شود که یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های مارول است. مدت زیادی است که علاقه‌مندان به جهش‌یافته‌های جدید انتظار این فیلم ترسناک و رازآلود را می‌کشند، اما به‌خاطر شیوع ویروس کرونا امکان اکران این فیلم در سینماها وجود نداشت.

فیلم The New Mutants روایتگر قصه‌ی پنج فرد جهش یافته است که در یک سازمان مخفی نگهداری می‌شوند و باید راهی برای فرار از این مکان ترسناک پیدا کنند. مسی ویلیامز و آنیا تیلور-جوی از ستاره‌های سرشناس این فیلم به شمار می‌روند. شرکت مارول یکی از تهیه‌کننده‌های این فیلم محسوب می‌شود. همچنین، کمپانی فاکس قرن بیستم علاوه بر تهیه‌کنندگی این فیلم، وظیفه‌ی نشر و توزیع این اثر را نیز برعهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا