جدیدترین زره مرد آهنی را در تصویری عجیب تماشا کنید!

تصویری از یک مرد آهنی عجیب و متفاوت

زره مرد آهنی

زره مرد آهنی – Iron Man همیشه یکی از جالب‌تربن تجهیراتی بوده که یک ابرقهرمان می‌تواند داشته باشد. با این وجود، تصویر جدیدترین نسخه آن واقعا عجیب به نظر می‌رسد.

مرد آهنی شخصیتی است که در دنیای ابرقهرمانی مارول، برخلاف سایر سوپرهیروهایی که با قدرت رعد و توان فیزیکی بالا مبارزه می‌کنند، فقط و فقط یک انسان است. با این وجود، شاید همین موضوع بیشتر از همه باعث شود که یک انسان با توان فیزیکی معمولی و بدون قدرت‌های میوتنت‌ها یا خدایان، چطور می‌تواند در کنار سایر ابرقهرمان‌ها قرار بگیرد؟ جواب این سوال به همین سادگی داده می‌شود؛ اون یک نابغه است!

در واقع خاندان استارک پیشینه‌ای از نوابغ را تشکیل می‌دهند که آخرین عضو آن در دنیای سینمایی مارول، مورگان استارک (Morgan Stark)، دختر تونی استارک (Tony Stark) است. هوش بالای پدر تونی باعث شد تا کشفیات بسیاری در دوره جنگ جهانی دوم و بعد از آن به دست بیاید و از طرفی، تونی این خط را ادامه داد تا هنگامی که توسط تروریست‌ها دستگیر شده بود، یک زره آهنی بزرگ را برای خود بسازد! زرهی آهنین که باعث شد تا نه‌تنها او بتواند به راحتی فرار کند، بلکه بعدها به نماد او، یعنی مرد آهنی تبدیل شود.

با این وجود تونی با هوش خود هرگز به یک زره ساده رضایت نمی‌داد و به همین دلیل نیز، نسخه‌های متعددی از آن را طراحی کرد که هرکدام نسبت به نسخه قبلی، پیشرفت‌های بسیاری را به همراه داشتند. در حقیقت استارک توانسته بود تا نقاط ضعف هر نسخه از زره خود را به ترتیب برطرف کرده و به عبارتی قابلیت‌های مرد آهنی را ارتقا دهد، در حالی که شاید هیچکدام از زره‌های او شبیه به تصویر زیر نبوده‌اند!

فن آرت زره مرد آهنی با طراحی خاص

در تصویر بالا، می‌توانید یکی از تصاویری که یکی از طرفداران خوش‌ذوق برای شخصیت مرد آهنی انجام داده را مشاهده کنید. در این تصویر، آیرون من با چهره‌ای بسیار متفاوت به تصویر کشیده شده و برخلاف آنچه که در دنیای سنیمایی و کمیک بوکی مارول دیده بودیم، زره تونی یکدست نیست!

در واقع چنین ایده‌هایی معمولا توسط نویسندگان و طراحان مارول رصد می‌شوند و در نهایت احتمال استفاده از آن‌ها وجود دارد. در هر صورت شاید در یک جهان دیگر، مرد آهنی همین شکلی باشد! با دستانی کشیده، کله‌ای باریک و طرح خاصی روی زره خود که شبیه به چرخ‌دنده است. همچنین دقت کنید که این نسخه از زره مرد آهنی دارای چند راکتور است و ظاهرا می‌تواند انرژی بیشتری را با آن کنترل و آزاد کرد. به علاوه، پشت این زره یک جسم شبیه به کیف وجود دارد که قاعدتا محلی برای جمع کردن موشک‌ها و اسلحه خواهد بود.

به هر حال نمی‌توان این مورد را نادیده گرفت که چنین طرحی قطعا نیاز به کار دارد و می‌توان آن را بهتر کرد، اما بعید نیست که همین ایده خود در کمیک‌های مارول مورد استفاده قرار بگیرد. اما نظر شما درباره این تصویر و مقایسه این زره با نسخه اصلی متعلق به مرد آهنی چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا