آیا فیلم The Marvels اولین حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

تیزری که حسابی خبرساز شده!!

آیا فیلم The Marvels اولین حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟ پارسا خلیلی ۳ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ مارول
مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول

چند روز پیش تیزر کوتاهی از فیلم The Marvels منتشر شد که به‌عقیده برخی طرفداران به حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول اشاره دارد.

با نزدیک شدن به ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲)، استودیو مارول علیرغم تمامی حواشی موجود، همچنان روی کمپین بازاریابی فیلم The Marvels که روایت‌گر ماجراجویی کیهانی کاپیتان مارول، مانیکا رمبو و کامالا خان است، تمرکز کرده و هر روزه تیزر و کلیپ‌های جدیدی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد. جدا از تیزری که به احتمال بازگشت تانوس اشاره داشت، تیزر کوتاه دیگری به‌تازگی منتشر شده و این‌بار احتمال حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول را مطرح کرده است.

ماجرا از این قرار است که وقتی فیوری می‌گوید: “آنها اینجا هستند”، عبارت “What Comes Next” برای مدتی کوتاه نمایش داده می‌شود و حین محو شدن حرف ایکس با کمی تاخیر محو می‌شود. درحالیکه ممکن است صرفا یک خطای تدوینی باشد، برخی طرفداران معتقدند مارول با این حرکت حضور مردان ایکس در فیلم را تایید کرده است. شاید بگویید معرفی مردان ایکس تنها با ایده مولتی‌ورس یا همان دنیاهای موازی امکان پذیر است.

جالب اینجاست که تیزر منتشر شده این قضیه را هم تایید کرده است. اگر با دقت به تیزر گوش کنید، متوجه می‌شوید که یکی از شخصیت‌ها می‌گوید: “یکی از دنیاها دارد با دنیای ما برخورد می‌کند”. دقیقا به‌خاطر همین جمله است که طرفداران معتقدند مردان ایکس در این فیلم حضور دارند. حالا شاید بپرسید جهش‌یافته‌ها چرا باید به‌جای Deadpool 3، در دنباله کیهانی The Marvels معرفی شوند؟ مگر چه ارتباطی بین کاپیتان مارول و مردان ایکس وجود دارد؟

از آنجایی که کامالا خان برای اولین بار در تاریخ به‌عنوان یک جهش‌یافته معرفی شده و در این فیلم نیز نقشی کلیدی دارد، جای دادن مردان ایکس در ماجراجویی جدید کاپیتان مارول می‌تواند اقدامی هوشمندانه و قابل پیش‌بینی باشد. همچنین شایان ذکر است طبق گزارش‌های غیررسمی، شخصیت هیولا (Beast) از گروه مردان ایکس در سکانس پس از تیتراژ فیلم حضور دارد. به‌همین خاطر ادعای مطرح شده نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد. 

دنباله کیهانی The Marvels در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد اما با توجه به آمار پیش ‌فروش بلیت‌ها، انتظار نمی‌رود که شاهد افتتاحیه بزرگی باشیم.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا