1%
  • 0/10

تماشا کنید: آیا ابرشرور بزرگ مارول با فیلم The Marvels بازمی‌گردد؟

مارول دوباره سوتی داد!!

تماشا کنید: آیا ابرشرور بزرگ مارول با فیلم The Marvels بازمی‌گردد؟ ۱۲ ۰۹ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک

با نزدیک شدن به تاریخ ۱۰ نوامبر، استودیو مارول تمرکز بیشتری روی کمپین بازاریابی فیلم The Marvels گذاشته و طی چند روز گذشته تیزرهای متعددی منتشر کرده که یکی از آنها به احتمال بازگشت ابرشرور بزرگ مارول اشاره دارد.

جدیدترین تریلر فیلم The Marvels با نمایش صحنه‌هایی از نبرد پایانی Avengers: Endgame آغاز می‌شود درحالیکه تانوس می‌گوید: “انتقام جویان، من اجتناب‌ناپذیر هستم”. سپس وقتی داربن از النگوهای خود استفاده می‌کند، دیالوگی را برای اولین بار از تانوس می‌شنویم که می‌گوید: “همیشه افراد بیشتری پیدا خواهند شد تا کار ناتمام من را تمام کنند”.

بااینکه هنوز هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، اما استفاده از دیالوگی که حتی یک‌ بار هم در طول حماسه بی‌نهایت شنیده نشده، کمی شک برانگیز است. آیا مارول صرفا برای کمپین بازاریابی کاپیتان مارول از این دیالوگ استفاده کرده یا به اشتباه بازگشت تانوس به دنیای سینمایی مارول را اسپویل کرده است؟ خوشبختانه تنها دو هفته تا اکران فیلم در سینماها باقیست، بنابراین برای پیدا کردن جواب این سوال انتظار زیادی نخواهیم کشید. 

تانوس شاید در پایان حماسه بی‌نهایت به‌واسطه بشکن تونی استارک پودر شده باشد، اما این بدان معنا نیست که امکان بازگشت دوباره‌اش وجود ندارد. در حال حاضر دنیای سینمایی مارول مشغول بازی با ایده سفر در زمان و دنیاهای موازی است، به‌همین خاطر دیدن دوباره ابرشرور بزرگ مارول نمی‌تواند سناریو غیرممکنی باشد. البته شایان ذکر است که بازگشت تانوس با فیلم The Marvels تنها یک گمانه‌زنی است، چراکه همچنان این احتمال وجود دارد که دیالوگ جدید او صرفا مربوط به یکی از صحنه‌های حذف شده Avengers: Endgame باشد.

متاسفانه از حواشی مربوط به فمنیستی بودن داستان و شخصیت‌ها گرفته تا مدت زمان فوق‌العاده کوتاه و جلوه‌های ویژه ضعیفش، فیلم The Marvels رسما به یکی از آثار نه‌چندان مورد انتظار سال جاری تبدیل شده و این موضوع به‌خوبی با آمار فجیع پیش‌فروش بلیت‌ها قابل اثبات است. استودیو مارول موفق‌ترین فرنچایز تاریخ هالیوود را خلق کرده، اما آیا طرفداران دیرینه در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) برای تماشای The Marvels در سینماها حاضر خواهند شد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments