رونمایی از لباس جدید میس مارول در تصویر پشت صحنه Captain Marvel 2

پروژه همچنان در فاز فیلمبرداری قرار دارد

پشت صحنه Captain Marvel 2

اکانت توییتری EMPEROR BOSS ساعاتی قبل تصویر پشت صحنه Captain Marvel 2 را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت که لباس جدید میس مارول را نشان می‌دهد.

علاقه‌مندان به فیلم‌های مارولی در Captain Marvel با شخصیتی به نام کارول دنورز ملاقات کردند که یک خلبان ارتش ایالات متحده آمریکا بوده و پس از قرار گیری در معرض انرژی تسراکت، به قدرت‌های ابرقهرمانی دست یافت. او سپس در Avengers: Endgame حضور یافت و به انتقامجویان در مبارزه با نهایی با تانوس کمک کرد. اگرچه حضورش در Endgame به هیچ وجه قابل‌توجه نیست، کاربران متوجه شدند چقدر قدرتمند بوده و از پس انجام چه کارهایی برمی‌آید. همین موضوع آن‌ها را به اطمینان کامل رساند دنور نقش بسیار مهمی را در آینده دنیای سینمایی مارول ایفا خواهد کرد.

قسمت دوم فیلم کاپیتان مارول تحت عنوان The Marvels شناخته شده و در حال حاضر در فاز فیلمبرداری قرار دارد. اگرچه قسمت اول عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشت، آنا بودن (Anna Boden) و رایان فلک (Ryan Fleck) بازنگشته و وظیفه کارگردانی اینبار روی دوش نیا داکاستا (Nia DaCosta) قرار گرفته است. داکاستا، فیلمساز جوانی بوده و دو اثر سینمایی Little Woods و Candyman را در پرونده هنری خود دارد. تیم نویسندگی هم تغییر کرده و مگان مک‌دونل (Megan McDonnell) به تنهایی فیلمنامه را آماده کرده است. در ضمن، داستان این قسمت روی کارول دنورز، کاملا خان و مونیکا رمبئو تمرکز دارد.

اکانت توییتری EMPEROR BOSS اخیرا تصویر پشت صحنه Captain Marvel 2 را به اشتراک گذاشته که لباس جدید میس مارول را نشان می‌دهد. برای مقایسه، تصویر لباس جدید کاملا خان در سمت راست و تصویر لباس قدیمی که به سریال اختصاصی‌اش تعلق دارد، در سمت چپ قابل‌مشاهده است:

کاملا خان، یکی از شخصیت‌های جدید کمیک بوک‌های مارول بوده و نخستین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد. او اصالتا پاکستانی بوده و به دین اسلام اعتقاد دارد. همین ویژگی‌ها باعث شده از دیگر ابرقهرمانان متمایز شود. داستان‌های کاملا در صفحات کمیک بوک روی ایجاد تعادل میان وظایفش به عنوان یک دختر نوجوان مسلمان و فعالیت‌های ابرقهرمانانه‌اش تمرکز دارد؛ تمی که ظاهرا در سریال اختصاصی‌اش هم وجود خواهد داشت. در ضمن، او به حد پرسش عاشق کاپیتان مارول بوده و به همین دلیل نام میس مارول را برای خود انتخاب کرده است. با در نظر گرفتن این نکته، حضورش در Captain Marvel 2 به هیچ وجه نباید غیرمنتظره باشد.

شرایط مونیکا رمبئو به کاملا خان شباهت داشته و حضورش در قسمت دوم Captain Marvel قابل‌پیش‌بینی بود. طبق آن چیزی که در سریال WandaVision دیدیم، مونیکا معتقد است کارول دنورز مادرش را حین بیماری رها کرد، در حالی که می‌توانست کنارش باشد. به هر حال، کارول و مادرش دوستانی صمیمی بودند. همین موضوع باعث شده مونیکا نسبت به عضو تیم انتقامجویان به شدت نفرت داشته باشد. البته به نظر نمی‌رسد اختلاف این دو شخصیت چندان طولانی باشد و احتمالا در جریان همین فیلم رفع خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Captain Marvel 2 از در تاریخ ۲۸ بهمن سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۷ فوریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا