تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Mandalorian مشخص شد

خبری از تاخیر نیست

The Mandalorian

پس از انتظاری بلند مدت، سرانجام کمپانی دیزنی تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Mandalorian که یکی از محبوب‌ترین آثار این شرکت به حساب می‌آید را مشخص کرد.

پس از شیوع ویروس کرونا، کم و بیش تمام سریال‌هایی که منتظرشان بودیم، با تاخیر در پخش همراه شدند و آن دسته از فیلم و سریال‌هایی که در فصل فیلمبرداری خود بودند نیز فیلمبرداری خود را متوقف کردند. در این بین، سریال‌هایی نیز بودند که در مراحل آخر تولید بودند و توانستند به قول خود وفا کنند و بدون تاخیر منتشر شوند، مانند فصل دوم سریال‌های His Dark Materials از شبکه‌ی HBO و The Mandalorian از سرویس Disney Plus.

سریال مندلورین که از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ سرویس‌های استریم فیلم و سریال محسوب می‌شود، پس از انتشار فصل خود، با استقبال بی‌نظیری همراه شد و طولی نکشید تا به پر بیننده‌ترین سریال سال گذشته تبدیل شود. سریالی که با سفری به کهکشان خیلی خیلی دور، داستان مندلورینی تنها را روایت می‌کند که نوعی جایزه-بگیر است و برای کسب درآمد به سراغ تحت تعقیب‌ترین شخصیت‌های دنیای استار وارز می‌رود که در یکی از ماموریت‌های خود با شخصیتی که با نام The Child وارد داستان می‌شود و به Baby Yoda معروف است روبرو می‌شود و ماجراجویی این دو آغاز می‌شود. 

چندی پیش بود که جان فاورو (Jon Favreau)، تهیه‌کننده‌ی سریال، در گفتگویی اذعان داشت که دیزنی از روند ساخت فصل دوم بسیار راضی است و شاهد اتفاقات مهمی در این فصل خواهیم بود. همچنین در فصل دوم سریال مندلورین، بنا به گفته‌های سازندگان سریال، شاهد حضور شخصیت‌های مختلف و مهمی نظیر آسوکا تانو (Ahsoka Tano) و … خواهیم بود که خبری بیش از حد هیجان‌انگیز برای طرفداران استار وارز محسوب می‌شود.

دقایقی پیش، پس از مدت زیادی انتظار، سرانجام تاریخ انتشار فصل دوم The Mandalorian مشخص شد و قرار است در تاریخ 30 اکتبر سال جاری مصادف با 9 آبان سال جاری از سرویس استریم Disney Plus پخش شود. همچنین بزودی شاهد انتشار اولین تریلر از فصل دوم این سریال نیز خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا