جیمز منگولد یکی از سکانس‌های فصل دوم The Mandalorian را کارگردانی کرد

به همراه تعداد دیگری از فیلمسازان

کارگردان فیلم Logan

این‌طور که به نظر می‌رسد، جیمز منگولد کارگردان فیلم Logan به همراه چند فیلمساز دیگر از پشت صحنه‌ی فصل دوم The Mandalorian بازدید و یکی از از سکانس‌ها را کارگردانی کرد.

چندی پیش قسمت جدید Black Series Rebels از طریق وب سایت یوتیوب منتشر شد. الکس بلکس (Alex Blacks) و استیون الیس (Stephen Ellis) نقش مجری این پادکست ویدیویی را بر عهده داشته و در آن به صحبت درباره‌ی موضوعات مرتبط با فرنچایز جنگ ستارگان می‌پردازند. این دو، در بخشی از قسمت ۹۹ ادعا کردند جیمز منگولد (James Mangold) و رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) به همراه چند فیلمساز دیگر از پشت صحنه‌ی فصل دوم سریال The Mandalorian بازدید و تعدادی از سکانس‌ها را کارگردانی کردند. متاسفانه اطلاعاتی درباره‌ی سکانس‌های کارگردانی شده توسط آن‌ها به اشتراک گذاشته نشده است. احتمال صحیح بودن اطلاعات بالا است؛ زیرا بلکس و الیس در گذشته جزئیات درستی را فاش کرده بودند.

پخش اولین فصل The Mandalorian از اواسط نوامبر سال گذشته روی سرویس دیزنی پلاس آغاز شد. داستان سریال چند سال پس از اتفاقات Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi و ۲۵ سال قبل از Star Wars: The Force Awakens جریان داشته و درباره‌ی یک جایزه‌بگیر به نام مندلورین است. او ماموریت می‌یابد تا یک هدف را کشته یا زنده دستگیر کند اما بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد تا او را فراری دهد. این اتفاق باعث ملاقات او با شخصیت‌های مختلف و همچنین مواجهه‌ی او با چالش‌های سخت می‌شود. هدفی که مندلورین قرار بود تحویل دهد، یک نوزاد بوده و نژاد مشابهی با یودا دارد. همین موضوع هم باعث شده تا در فضای مجازی تحت عنوان بیبی یودا شناخته شود. این شخصیت در حال حاضر از محبوبیت بسیار بالایی در میان مخاطبان برخوردار است.

مدتی بعد از پخش آخرین قسمت فصل اول، جان فاورو (Jon Favreau) شورانر The Mandalorian با انتشار یک توییت از ساخت فصل دوم خبر داد. فاورو همچنین گفت ادامه‌ی سریال در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق سرویس دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات رسمی از اتفاقاتی که در فصل دوم رقم می‌خورند، موجود نیست اما طبق یکی از گزارش‌های غیر رسمی، در ادامه‌ی سریال با شخصیت‌هایی آشنا ملاقات خواهیم کرد. طبق گمانه‌زنی‌های صورت گرفته توسط طرفداران، احتمال رویارویی با لوک اسکای‌واکر و لاندو وجود دارد؛ زیرا لاندو در بخشی از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker گفته بود ماجراجویی‌هایی را با لوک در سیاره‌ی پاسانا داشته است. علاوه بر این، احتمال حضور دارث ماول در فصل دوم وجود دارد.

تاریخ دقیق پخش فصل دوم The Mandalorian هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا