احتمال حضور دارث ماول در فصل دوم The Mandalorian وجود دارد

آیا لرد سیث بازمی‌گردد؟

دارث ماول

با توجه به پست‌های مشابهی که دو بازیگر قدیمی فرنچایز جنگ ستارگان در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، احتمالا در فصل دوم The Mandalorian با دارث ماول ملاقات می‌کنیم.

فصل اول The Mandalorian بالاخره پس از چند هفته به پایان رسید و کم لطفی است که بگوییم موفقیت جدیدترین ساخته‌ی جان فاورو (Jon Favreau) چندان قابل‌‌توجه نبوده است. این سریال عملا فرهنگ عامه را تحت تاثیر خود قرار داده است؛ دیالوگ‌های شخصیت‌های این اثر و همچنین میم‌های ساخته شده براساس آن به وضوح در فضای مجازی دیده می‌شوند. در این میان، نمی‌توان از نقش بیبی یودا در موفقیت این سریال غافل شد که تاثیر بسیاری داشته است.

در کنار تمام این‌ها، یک اتفاق به‌ ظاهر تصادفی رخ داده است که نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت. ری پارک (Ray Park) و سم ویتور (Sam Witwer) که در آثار مختلف جنگ ستارگان ایفای نقش دارث ماول را بر عهده داشته‌اند، به‌طور همزمان به پایان یافتن سریال The Mandalorian واکنش نشان دادند. در ابتدا، پارک تصویری از خودش را با گریم دارث مارول در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و پس از آن هم ویتور توییتی را منتشر کرد که اشاره‌ای مستقیم به لحظات پایانی اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان دارد.

مقداری عصبانی هستم.

نه، خشمگین هستم.

به‌تازگی سریال The Mandalorian را تماشا کردم. آن [دارک‌سیبر] مال من است!

اگر قسمت پایانی را هنوز تماشا نکرده‌اید، از خواندن باقی مطلب پرهیز کنید: سم ویتور در این توییت، بدون شک در حال اشاره به دارک‌سیبر است که در بخش‌های پایانی سریال The Mandalorian در دستان ماف گیدین، رهبر تعدادی از نیروهای باقی مانده‌ از امپراطوری دیده شد. این لایت‌سیبر مشکی رنگ را تار ویزسلا ساخت؛ اولین مندلورینی که توانست به یک جدای تبدیل شود. شاید جالب باشد که بدانید این لایت‌سیبر در طول تاریخ جنگ ستارگان در دست شخصیت‌های مهمی بوده است.

همان‌طور که در سریال‌های انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels نشان داده شد، دارث ماول وقتی در جریان جنگ‌ کلون‌ها کنترل مندلور را به‌دست گرفت، صاحب دارک‌سیبر شد. دارث ماول تا زمان خیزش امپراطوری و فتح تمام کهکشان، صاحب لایت‌سیبر مشکی رنگ بود. در پایان سریال Rebels هم دیدیم که دارک‌سیبر به دست بو-کاتان کرایز، رهبر جدید و برگزیده‌ی مندلور افتاده است. با فرض اینکه در جریان فصل دوم The Mandalorian اطلاعات بیشتری از ماف گیدین و چگونگی به‌دست آوردن دارک‌سیبر در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد، احتمال مشاهده‌ی فلش‌بک‌ و ملاقات با دارث ماول وجود دارد.

در این میان، برخی از طرفداران معقدند علی‌رغم چیزی که در فیلم سینمایی Star Wars: Episode I – The Phantom Menace دیدیم، دارث ماول زنده است. در نتیجه از هم اکنون در حال بررسی تئوری‌های مختلف هستند تا ببینند این شخصیت شرور چطور ممکن است در سریال The Mandalorian حضور یابد و مقابل مندلورین قرار بگیرد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا انتشار دو پست مشابه توسط ری پاک و سم ویتور اتفاقی بوده یا هدف دیگری در پشت پرده‌ی آن وجود دارد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا