لینکلن یونس به تیم بازیگری بازسازی The Lost Boys پیوست

نام شخصیت‌ها تغییر کرده است

لینکلن یونس

طبق گزارش یکی از رسانه‌های حوزه سینما و تلویزیون، لینکلن یونس به تیم بازیگری بازسازی The Lost Boys پیوسته و قرار است نقش منفی را ایفا کند.

جوئل شوماخر (Joel Schumacher) در میان مخاطبان عام سینما احتمالا با کارگردانی فیلم‌های Batman Forever ،Batman & Robin و Phone Booth شناخته می‌شود اما او در سال ۱۹۸۷ فیلم ترسناک The Lost Boys را روانه‌ی سینماها کرد که باعث شد نگاه مخاطبان و فیلمسازان به ومپایرها تغییر کند. این فیلم با هزینه‌ای در حدود ۹ میلیون دلار ساخته شد و توانست به فروشی معادل ۳۲ میلیون دلار در باکس آفیس دست یابد. چهارمین فیلم بلند شوماخر در مقام کارگردان، درباره‌ی یک خانواده‌ی سه نفره (یک مادر و دو فرزند پسر) بود که پس از نقل مکان متوجه می‌شوند دخترها و پسرهای جوان شهر ومپایر هستند.

فیلم The Lost Boys به اثری کالت تبدیل شد و روی آثار مشابه از جمله Buffy the Vampire Slayer و What We Do in the Shadows تاثیر گذاشت. همین موفقیت‌ها باعث شد تا مدیران شبکه‌ی The CW به فکر ساخت بازسازی فیلم در قالب یک سریال تلویزیونی بیافتند. کاترین هاردویک (Catherine Hardwicke) کارگردان فیلم Twilight در سال ۲۰۱۹ به پروژه‌ی بازسازی اضافه شد تا کارگردانی نسخه‌ی آزمایشی را بر عهده بگیرد. ظاهرا، مدیران شبکه از کیفیت محصول نهایی راضی نبوده و دستور دادند تا فیلمنامه‌ی سریال بازنویسی شده و نسخه‌ی آزمایشی دیگری ساخته شود.

طبق گزارشی که وب سایت ددلاین اخیرا منتشر کرده، مدیران شبکه‌ی The Cw تصمیم گرفته‌اند تا برای دومین نسخه‌ی آزمایشی The Lost Boys از بازیگران جدید استفاده کنند. لینکلن یونس (Lincoln Younes) بازیگر سریال Grand Hotel قرار است نقش بنجامین را ایفا کند که رهبر گروه ومپایرها و شخصیت منفی قصه است. رهبر ومپایرها در فیلم سینمایی دیوید نام داشت و ایفای نقش او به کیفر ساترلند (Kiefer Sutherland) سپرده شده بود. دیگر بازیگری که حضور او در سریال قطعی شده، برندن کوک (Branden Cook) است.

برندن کوک نقش گرت را پذیرفته که شخصیت اصلی داستان بوده و برادر بزرگتر محسوب می‌شود. این شخصیت در فیلم سینمایی مایکل نام داشت. کوک چندی پیش در سریال Industry محصول شبکه‌ی HBO حضور پیدا کرد که هنوز پخش آن شروع نشده است. سومین و آخرین بازیگری که تاکنون حضورش در نسخه‌ی بازسازی The Lost Boys قطعی شده، روبی کروز (Ruby Cruz) نام دارد. او قرار است به عنوان السی جلوی دوربین ظاهر شود که معشوقه‌ی گرت/مایکل بوده و ایفای نقش آن در فیلم را جیمی گرتز (Jami Gertz) بر عهده داشت. این شخصیت در فیلم با نام استار شناخته می‌شد.

طبق خلاصه‌ی داستانی که منتشر شده، یک مادر به همراه فرزندان نسل زِد (به افرادی گفته می‌شود بین سال‌های ۱۹۹۰ الی ۲۰۰۰ میلادی و بعد از آن متولد شده‌اند) خود به زادگاهش که یک شهر ساحلی است نقل مکان می‌کند. آن‌ها پس از مدتی متوجه می‌شوند رازی شوم در پشت خواب روزانه‌ی تعدادی از پسرها و دخترهای جوان شهر، مهمانی‌های شبانه و پیر یا بزرگ‌تر نشدن آن‌ها نهفته است. طی اتفاقاتی که رخ می‌دهد، دو برادر مقابل یکدیگر قرار گرفته و بدین ترتیب، پیوندهای خانوادگی به چالش کشیده می‌شود.

متاسفانه اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم چه بازیگری قرار است نقش برادر کوچک‌تر را ایفا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا