تریلر داستانی بازی The Last of Us Part II صحنه‌هایی از سفر پرخطر الی را نمایش می‌دهد

باز هم ناتی‌داگ، باز هم داستان‌سرایی متفاوت

تریلر داستانی بازی The Last of Us Part II صحنه‌هایی از سفر پرخطر الی را نمایش می‌دهد بهزاد شعبانی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

بالاخره بعد از چند ماه انتظار، لحظاتی پیش تریلر داستانی جدید بازی The Last of Us Part II منتشر شد که از ماجراجویی و سفر پرخطر الی، صحنه‌هایی دلخراش را به تصویر می‌کشد.

اگر به خاطر داشته باشید روز گذشته اعلام شد که امروز، یعنی چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت (مصادف با ۶ می) تریلر جدیدی از بازی The Last of Us 2 منتشر می‌شود. بالاخره این اتفاق رخ داد و شما می‌توانید این ویدیوی جذاب را تماشا کنید.

متاسفانه چندی پیش برخی از هکرها به منابع ارزشمندی از ناتی داگ دسترسی پیدا کردند و همین موضوع باید شد تا بسیاری از کات‌سین‌های مهم بازی The Last of Us Part 2 در فضای مجازی منتشر شود. البته شرکت سونی خیلی زود دست به کار شد و تمام سعی خود را به کار گرفت تا در حد امکان، جلوی انتشار هر چه بیشتر این ویدیوها را بگیرد.

با این حال، اگر تا به امروز [مثل من] هیچ یک از این ویدیوها را تماشا نکرده باشید، قطعا ذهنی پر از ابهام در مورد روند داستانی این بازی دارید. تماشای تریلر داستانی جدید The Last of Us Part II می‌تواند جذابیت زیادی داشته باشد؛ ظاهرا الی یک ماجراجویی پر از خطر را آغاز می‌کند و با توجه به صحنه‌هایی که در این تریلر نمایش داده می‌شود، کاراکتر او به یک انسان خشن تبدیل شده است.

حتی در صحنه‌های پایانی ویدیو شخصی سعی می‌کند تا با تحریک احساسات الی کاری کند که مورد بخشش قرار بگیرد؛ اما ظاهرا این اتفاق رخ نمی‌دهد و مشخص نیست که به چه علتی الی – احتمالا – مرگ را نصیب او می‌کند.

به هر حال، همان‌طور که در پایان جدیدترین تریلر داستانی بازی The Last of Us 2 مشاهده کردید، هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از فروشگاه پلی‌استیشن پیش‌خرید کنید. اگر به خاطر داشته باشید، در ابتدا قرار بود که این بازی در بهمن ماه ۱۳۹۸ به بازارهای جهانی عرضه شود اما این تاریخ، به ۹ خرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۹ مه ۲۰۲۰ میلادی) موکول شد.

این تاخیر چند ماهه کافی نبود چرا که با شیوع ویروس کرونا، ناتی داگ و سونی تصمیم گرفتند باز هم تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II را به تعویق بیاندازند؛ این بازی در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا