ریمستر بازی The Last of Us Part 2 در راه است؟

افشاگری آهنگساز مجموعه

ریمستر بازی The Last of Us Part 2

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 فعالیت می‌کند.

بدون تردید، لست آو آس یکی از بهترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که تا به امروز دو نسخه از آن توسط استودیوی ناتی داگ ساخته شده است. این فرنچایز به لطف شخصیت‌پردازی بی‌نظیر، روایت داستان جذاب و گیم پلی مهیج خود، در میان بازیکن‌ها محبوب بوده و هوادارها بی‌صبرانه منتظر انتشار دنباله آن هستند.

در همین راستا، سال پیش بود که ناتی داگ رسما از ساخت بازی چندنفره و مستقل The Last of Us خبر داد. از طرفی، چند هفته پیش بود که این استودیو در جشن دهمین سالگرد سری، اعلام کرد که بازی‌های بیشتری از لست آو آس در راه هستند. به علاوه، مدتی قبل نیز شایعه‌هایی مبنی بر ساخت The Last of Us Part 3 به گوش رسید که طرفدارها را حسابی هیجان‌زده کرد.

حال در تازه‌ترین خبرها، گویا ناتی داگ ساخت نسخه ریمستر بازی لست آو آس ۲ را در دستور کار خود قرار داده است. در واقع، همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، گوستاوو سانتائولایا، آهنگساز این مجموعه، در بازی فعلی به همراه سگ خود در بیرون یکی از ساختمان‌های شهر جکسون دیده می‌شود، اما نمی‌توان با او ارتباط برقرار کرد.

حال او به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرده که در نسخه جدید بازی The Last of Us Part 2، حضور فعال‌تری دارد؛ به طوری که بازیکن‌ها می‌توانند به سمت او رفته و درخواست اجرای موسیقی کنند. در حالی که این موضوع شاید برای هوادارها چندان اهمیت نداشته باشد، اما اشاره او به بازی جدید لست آو آس ۲ جنجال‌برانگیز شده است!

بر اساس این ادعا، به نظر می‌رسد که استودیوی نایت داگ در سکوت خبری مشغول توسعه نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 است که شاید در آینده نه چندان برای پلی استیشن 5 عرضه شود. از طرفی، با توجه به انتشار نسخه اول بازی برای کامپیوتر، ممکن است که ریمستر این عنوان برای پی سی نیز منتشر شود. در هر حال، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در این باره اظهار نظر کرد و باید منتظر ماند و دید که ناتی داگ چه واکنشی از خود در قبال این گزارش نشان می‌دهد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا