اطلاعات جدیدی از شخصیت‌ها و داستان بازی The Last of Us Part 3 لو رفت

کاراکترهای جدید

داستان بازی The Last of Us Part 3

یکی از اینسایدرهای معروف به تازگی جزئیات جدیدی از شخصیت‌ها و داستان بازی The Last of Us Part 3 منتشر کرده است.

بدون تردید، سری لست آو آس یکی از تاثیرگذارترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که در حال حاضر حدود سه سال از انتشار نسخه دوم آن می‌گذرد. بسیاری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر معرفی قسمت بعدی مجموعه هستند و این در حالی است که استودیوی ناتی داگ هنوز جزئیاتی از این بازی مورد انتظار ارائه نکرده است.

اگر خاطرتان باشد، یکی از اینسایدرهای معروف به نام ViewerAnon در ماه‌های گذشته ادعا کرده بود که بازی لست آو آس ۳ پروژه بعدی ناتی داگ است و این عنوان مراحل ساخت اولیه خود را پشت سر می‌گذارد. حال، این منبع آگاه به تازگی جزئیات جدیدی از شخصیت‌ها و داستان بازی به اشتراک گذاشته که حسابی هوادارها را ذوق‌زده کرده است.

بر اساس ادعای این افشاگر، بازی The Last of Us Part 3 بار دیگر روی روایت داستان الی تمرکز دارد و در کنار آن، پنج شخصیت جدید به نام‌های لوکاس (Lucas)، میسون (Mason)، وال (Val)، ازرا (Ezra) و گریسی (Gracie) نیز در بازی حضور خواهند داشت. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این پنج نفر از گروه Scavenger هستند که در کنار یکدیگر در یک خانه ویکتوریایی در حومه یک شهر بی‌نام و نشان زندگی می‌کنند.

در حال حاضر جزئیاتی از ارتباط این پنج نفر با الی در دسترس نیست، اما ویوئرانون معتقد است که الی همچنان نقش کلیدی و مهمی را در بازی ایفا می‌کند. از طرفی، این افشاگر هیچ اشاره‌ای به بازگشت شخصیت ‌های قسمت دوم از جمله ابی (Abby) و لو (Lev) نکرده است. ویوئرانون در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرده که استودیوی ناتی داگ طی ماه‌های آینده روند ضبط صدا و موشن کپچر بازی The Last of Us Part 3 را آغاز می‌کند.

دقت داشته باشید که اطلاعات فوق از سوی استودیوی ناتی داگ و منابع رسمی تایید نشده و به همین خاطر، این ادعاها تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه محسوب می‌شوند. با این وجود، ساخت دنباله لست آو آس چندان دور از انتظار چیست؛ چرا که فارغ از محبوبیت زیاد و عملکرد تجاری عالی آن، آقای نیل دراکمن، کارگردان و رئیس ناتی داگ، همزمان با جشن ده سالگی The Last of Us وعده داد که بازی‌‎های جدید و بیشتری از این سری در راه هستند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا