1%
  • 0/10

چه اتفاقاتی برای الی در Last of Us 3 می‌افتد؟

پایان شیرین؟

چه اتفاقاتی برای الی در Last of Us 3 می‌افتد؟ ۹ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
الی در Last of Us 3

بازی The Last Of Us 3 انتخاب‌های زیادی در زمینه روایی و دنیا دارد و ممکن است که الی در Last of Us 3 پا در مسیر Aloy در بازی Horizon Forbidden West بگذارد.

یکی از بخش‌های مهم در محبوبیت فرنچایز Horizon طراحی دنیا و البته گسترش آن محسوب می‌شود. کرکتر Aloy در بازی Horizon Zero Dawn سعی می‌کند که خودش را بیشتر بشناسد و در همین پروسه نیز سعی می‌کند که متوجه شود چه اتفاقی برای دنیای بازی رخ داده است. همچنین همین کارکتر در بازی Horizon Forbidden West وارد دنیای جدید و ناآشنایی می‌شود تا با کارکتر‌های مکمل آشنا شده و این فرنچایز به تکامل برسد. همین مسئله نیز در بازی Last Of Us 2 نیز وجود داشت و الی پای خود را به سیاتل برای پیدا کردن کارکتر ابی می‌گذارد.

بازی The Last of Us به دلیل وجود داشتن یک کارکتر همراه تفاوت‌هایی با Horizon داشت ولی قسمت دوم این بازی اکثرا سعی کرد که الی را از نزدیکانش دور کند تا به ابی برسد و همین هم باعث اختلافاتی بین ابی و عزیزانش می‌شود. امکان دارد که الی در Last of Us 3 با کارکترهای جدیدی آشنا شود و سعی کند که با آنان ارتباط برقرار کند.

کارکتر الوی در بازی هورایزن در برخی موارد شبیه به الی در The Last Of Us به نظر می‌رسد و همچنین گشت و گذار او در بازی Horizon Forbidden West می‌تواند الگوی خوبی برای الی در Last of Us 3 باشد و این شخص به همین شکل به مکان‌های جدیدی برود و با افراد جدیدی آشنا شود.

بازی The Last of Us در طول ۲ بازی فقط بخش کوچکی از آمریکا را تجت پوشش قرار داد و همچنین بخش چندنفره نسخه اول در سن فرانسیسکو جریان داشت و قاعدتا این موضوع که الی در نسخه بعدی پا به ایالت‌های مختلف دیگری بگذارد، می‌تواند جذاب باشد. جدا از بحث کارکتر‌ها و محیط‌های مختلف، مواجه شدن با دشمنان آلوده‌شده جدید و متفاوت نیز می‌تواند حسابی تنور نسخه بعدی را داغ کند.

موارد گفته‌شده بالا و این حدس و گمان‌ها، شباهت زیادی به پیشرفت دنیاسازی هورایزن دارد و می‌دانیم که خرابه‌های سن فرانسیسکو در بازی Horizon Forbidden West و البته خرابه‌های شهر لس‌آنجلس در دی‌ال‌سی آینده این بازی وجود دارد. حدس و گمان‌ها در این فرمول به نوعی نامحدود هستند و اگر به خوبی اجرا شوند، نسخه سوم بازی The Last Of Us می‌تواند به خوبی پاسخ انتظار ما را بدهد.

اگر بازه زمانی بازی The Last of Us 3 نزدیک به نسخه قبلی باشد، می‌توانیم به خوبی رویکرد و مسیر الی را متوجه شویم. اگر این بازی بخواهد الهاماتی از Horizon Forbidden West بگیرد، احتمالا الی قرار است خودش را دوباره پیدا کند و با کمک کارکترهای جدید، اتفاقات وحشتناک و ناراحت‌کننده نسخه دوم را پشت سر بگذارد.

دو نسخه اول بازی The Last Of Us اکثرا شامل کارکتر‌های نسبتا سیاه و خاکستری بود و کم‌تر فرد مثبتی را در آن پیدا می‌کردیم و قاعدتا هم الی به همین دلیل نمی‌تواند به راحتی به دیگران اعتماد کند، ولی به هر حال پروسه پیشرفت الی و دوست شدن این فرد با دیگران می‌تواند نکته جالب را در روایت بازی قرار دهد.

البته که در این فرنچایز هر چیزی امکان دارد و ممکن است الی منزوی‌تر و ناراحت‌تر از همیشه در این بازی قرار بگیرد. همچنین The Last Of Us تا الان نشان داده که با هیچ کارکتری شوخی ندارد و یک پایان خوش برای قصه تراژیک و ناراحت‌کننده الی می‌تواند تعجب بسیاری را برانگیزد. ۲ نسخه بازی The Last Of Us روی پلتفرم پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

حدس شما در مورد مسیر و سرنوشت الی در Last of Us 3 چیست؟ فکر می‌کنید که قرار است الی بالاخره به پایانی خوش و شیرین برسد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments