داستان بازی The Last of Us 3 در چه مکانی روایت خواهد شد؟

Part III بازیکنان را کجا می‌برد؟

نظر طرفداران در مورد مکان جریان داستان بازی The Last of Us 3

پس از صحبت‌های نیل دراکمن (Neil Druckmann) در مورد احتمالا ساخت قسمت سوم TLoU، طرفداران در حال بررسی مکان‌های مختلف برای داستان بازی The Last of Us 3 هستند.

طرفداران The Last of Us روزهای بسیار خوبی را سپری می‌کنند. چندی پیش ریمیک The Last of Us Part I برای PS5 منتشر شد و به‌زودی برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود. از طرفی سریال The Last of Us در حال پخش است و باعث شد آمار فروش بازی‌های این مجموعه، افزایش پیدا کند. بازی آنلاین The Last of Us هم در مراحل توسعه قرار دارد. نیل دراکمن رئیس استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) به تازگی اعلام کرد که قسمت سوم The Last of Us در صورتی ساخته می‌شود که این استودیو بتواند یک داستان عمیق با پیام عشق را برای آن پیدا کند. همین موضوع باعث شد تا طرفداران در مورد مکان احتمالی داستان بازی The Last of Us 3 با هم گفتگو کنند.

در آخرین لحضات بازی The Last of Us Part II شخصیت‌های الی (Ellie) و ابی (Abby) هر دو در وضعیت بسیار بدی قرار داشتند. ابی و لو (Lev) به برده‌های گروه رتلرز (Rattlers) تبدیل شده‌اند و دیگر خبری از آن هیکل عضلانی ابی نیست و چیزی از آن باقی نمانده است. در نهایت الی و ابی با هم مبارزه می‌کنند و الی سه تا از انگشتانش را از دست می‌دهد و دیگر توانایی گیتار زدن را ندارد.

الی و ابی پس از این مبارزه هرکدام راه خودشان را پیش می‌گیرند. ابی و لو با یک‌دیگر به دنبال گروه فایرفلایز (Fireflies) می‌روند و الی هم تنها می‌ماند. عده‌‌ای معتقدند داستان بازی The Last of Us 3 باید ادامه‌ی راه ابی و لو را به بازیکن نشان دهد. در حالی که برخی دیگر فکر می‌کنند که شخصیت الی را نمی‌توان در این وضعیت رها کرد. نیل دراکمن قبلا در مصاحبه‌هایش اعلام کرد که شخصیت لو، در برخی از ایده‌های داستانی او حضور دارد. از طرفی لارا بیلی (Laura) بازیگر ابی هم همچنان مشتاق است تا دوباره این نقش را بر عهده بگیرد.

کاربران ResetEra در مورد مکان‌های مختلف برای داستان بازی The Last of Us 3 صحبت می‌کنند و اولین مکان ذکر شده در بخش‌های جنوب غربی آمریکا، مثل وگاس یا مکزیک قرار دارد. کاربری با نام LastNac می‌گوید که او دلش یک مکان بیابانی می‌خواهد. بیشتر مناطق ساحل شرقی و غرب میانه در بازی‌های قبلی حضور داشتند. پس تغییر به یک مکان متروک‌تر، می‌تواند ایده‌ی جالبی باشد. حتی کاربر دیگری می‌گوید ایده‌ی بیابان خیلی خوب است چرا که در این صورت می‌توانیم شاهد اشاره‌های زیادی به بازی Jak 3 باشیم. البته در Part II هم اشاراتی به سری بازی Jak وجود دارد.

برخی از طرفداران خواهان اکتشاف مناطق Los Angeles و San Francisco هستند. جایی که ابی و لو آخرین بار حضور داشتند. برخی دیگر می‌خواهند The Last of Us 3 به شرق و واشنگتن دی سی برگردد تا ببینیم چه چیزی از دولت و ارتش آمریکا، باقی‌مانده است. برخی دیگر می‌خواهند داستان بازی The Last of Us 3 به وقایع کشورهای دیگر مثل کانادا یا مکزیک بپردازد. ببینیم کشورهای دیگر چگونه با این دنیای آخرالزمانی،‌ دست و پنجه نرم می‌کنند. با این حال بعید به‌نظر می‌رسد که چندان از مکان فعلی شخصیت‌ها دور شویم. فراموش‌ نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا