بازی جدید The Last of Us ممکن است ساخته نشود

فعلا فقط منتظر بخش چنده نفره باشید

بازی جدید The Last of Us فقط در صورتی ساخته می‌شود که حاوی پیام جهانی عشق باشد

کارگردان The Last of Us نیل دراکمن (Neil Druckmann) معتقد است فقط در صورتی می‌توان بازی جدید The Last of Us را ساخت که حاوی پیام جهانی عشق باشد.

به تازگی سریال The Last of Us با واکنش مثبت طرفداران مواجه شد و حالا بازیکنان می‌خواهند بدانند که آیا قسمت سوم این بازی تولید می‌شود یا خیر. خبر خوب و خبر بد این‌ است که، همان‌قدر که احتمال ساخت این اثر وجود دارد، همان‌قدر هم ممکن است The Last of Us Part III هیچ‌گاه تولید نشود.

نیل دراکمن در مصاحبه‌ای با Buzzfeed در مورد امکان وجود The Last of Us Part III توضیح می‌دهد:

اگر بتوانیم به یک داستان تاثیرگذار با پیام جهانی و سخن عشق، درست مثل قسمت اول دوم برسیم، پس حتما آن داستان را روایت خواهیم کرد. اما اگر نتوانیم به چنین چیزی برسیم، همین حالا یک پایان بسیار قوی را با The Last of Us Part II تجربه کرده‌ایم که می‌تواند پایان این داستان باشد.

نیل در ادامه در مورد بخش چندنفره بازی می‌گوید:

ما قبلا به وضوح اعلام کردیم که بازی بعدی The Last of Us، یک عنوان چندنفره خواهد بود. جایی که با دوستان‌تان به آن وارد می‌شوید و تنش و دنیای بی‌رحم آن را تجربه می‌کنید. در این بازی، داستانی کاملا جدید با شخصیت‌های جدیدی را تجربه می‌کنید که در شهر دیگری زندگی می‌کنند. این بازی، فصل جدیدی از دنیای The Last of Us خواهد بود.

با این‌که این سخنان نیل دراکمن ممکن است عده‌ای را نگران کند، اما دراکمن توضیح می‌دهد که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) هم اکنون در وضعیتی بسیار مشابه پس از انتشار قسمت اول The Last of Us قرار دارد. آن زمان هم نیل دراکمن ایده‌های مختلف را بررسی می‌کرد تا مطمئن شود که آیا می‌تواند یک داستان عمیق همچون قسمت قبل را روایت کند یا خیر. که در نهایت ایده‌های او به The Last of Us Part II ختم شد. اگر نیل دراکمن و تیمش بتوانند به چنین ایده‌ای برسند، پس احتمال ساخت قسمت سوم The Last of Us خیلی منطقی به‌نظر می‌رسد. کمی پیش شایعاتی در مورد ورود The Last of Us Part III به فاز توسعه، شکل گرفته بود که نیل دراکمن آن را تکذیب کرد. با این حال نیل در یکی از مصاحبه‌هایش گفت فکر می‌کند هنوز داستان بیشتری برای روایت در دنیای The Last of Us وجود دارد.

بازی جدید The Last of Us به‌خاطر پول ساخته نمی‌شود

اگر فکر می‌کنید مجموعه‌ی The Last of Us حسابی برای پلی‌استیشن و استودیوی ناتی داگ، پول چاپ می‌کند و به همین دلیل ساخت قسمت سوم اجتناب ناپذیر است، سخت در اشتباه هستید. چرا که نیل دراکمن در همین مصاحبه اعلام کرد با این‌که بازی Uncharted 4 پرفروش ترین عنوان در این مجموعه بود، اما کار استودیوی ناتی داگ با این فرنچایز به اتمام رسیده است. از طرفی، حتی اگر The Last of Us Part III هم منتشر نشود، هنوز یک بازی چند نفره‌ در دنیای The Last of Us انتظارمان را می‌کشد که ناتی داگ آن از آن به عنوان یک پروژه‌ی بلندپروازانه یاد می‌کند. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا