برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اجرای نقش کلیکرها در سریال The Last of Us توسط صداگذاران بازی

این صداها آشنا به نظر می‌رسید

اجرای نقش کلیکرها در سریال The Last of Us توسط صداگذاران بازی ۰ ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
اجرای نقش کلیکرها در سریال The Last of Us توسط صداگذاران بازی

به تازگی مشخص شد که صداگذاری کلیکرها در سریال The Last of Us توسط همان بازیگرانش در بازی انجام شده است.

روز گذشته قسمت دوم سریال The Last of Us منتشر شد و شاهد حضور گسترده‌ی کلیکرها در این اپیزود بودیم. احتمالا صدای این کلیکرها برا‌ی‌ شما هم آشنا به‌نظر می‌رسید. حالا مشخص شد صداگذاران بازی، وظیفه‌ی صداگذاری این موجودات را در سریال The Last of Us بر عهده گرفتند. این اطلاعات توسط حساب توییتر Naughty Dog Info تایید شد.

اگر تا به‌حال متوجه نشدید، صدای کلیکرهای بازی نسبت به یک‌دیگر متفاوت است. در واقع کلیکرهای مرد و زن صدای متفاوتی دارند و توسط دو بازیگر متفاوت، صداگذاری شده‌اند. زن‌های آلوده در این مجموعه که به اندازه‌ی کافی دوام بیاورند تا به کلیکر تبدیل شوند، توسط میستی لی (Misty Lee) و مردها توسط فیلیپ کووتز (Philip Kovats) صداگذاری شده‌اند.

صداگذاری کلیکرها در سریال The Last of Us توسط آدم‌های واقعی

احتمالا بسیاری از کسانی که بازی The Last of Us را تجربه یا سریال را تماشا کرده‌اند، تصور می‌کردند که صدای کلیکرها با تغییر صدای حیوانات یا با المان‌های محیطی، تولید می‌شود. اما چنین چیزی صحت ندارد. وظیفه‌ی دشوار صداگذاری کلیکرها همیشه بر عهده‌ی میستی لی و فیلیپ کووتز بوده است. صداگذاری این دو نفر به گونه‌ای است که صدای کلیکرها حتی از ظاهرشان هم ترسناک‌تر جلوه می‌کند.

تا اینجای کار سریال The Last of Us موارد زیادی را در خود جای داده که باعث می‌شود دل‌مان برای بازی تنگ شود. صدای کلیکرها هم یکی از مواردی است که پس از شنیدن آن، دل‌تان می‌خواهد کنترلر را بردارید و دوباره بازی The Last of Us را تجربه کنید.

با این‌که بیشتر بازیگران سریال نسبت به بازی تغییر کرد، اما میستی لی و فیلیپ کووتر تنها افرادی نیستند که از بازی به سریال آمده‌اند. مرل دندریج (Merle Dandrige) بازیگر مارلین (Marlene) در بازی، دوباره همین نقش را در سریال بر عهده دارد. همچنین تروی بیکر (Troy Baker) و اشلی جانسون (Ashley Johnson) بازیگران جوئل (Joel) و الی (Ellie) در بازی، نقش‌های متفاوتی را در سریال ایفا می‌کنند.

قسمت اول سریال با 18 میلیون بیننده، و قسمت دوم با 5.7 میلیون بیننده تاکنون، عملکرد بسیار فوق‌العاده‌ای را از خود نشان داده‌اند. همچنین سری بازی The Last of Us پس از شروع پخش سریال، با افزایش 322 درصدی فروش مواجه شدند. قسمت‌های جدید این سریال، هر دوشنبه ساعت 5:30 صبح به وقت ایران منتشر می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments