برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

چرا ساخت فیلم The Gray Man 2 طولانی شده است؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

چرا ساخت فیلم The Gray Man 2 طولانی شده است؟ ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

آنتونی و جو روسو در بخشی از مصاحبه اخیر خود درباره طولانی شدن روند ساخت فیلم The Gray Man 2 توضیح داده‌اند.

پس از اتمام همکاری با مارول، آنتونی روسو (Anthony Russo) و جو رسو (Joe Russo) دو فیلم را کارگردانی کردند که هر دویشان با مشارکت ستاره‌های Marvel Cinematic Universe بود؛ Cherry اثر بسیار ضعیفی است و علیرغم حضور تام هالند (Tom Holland) خیلی زود به دست فراموشی سپرده شد. The Gray Man وضعیت بهتری داشته و توانست در زمینه بازدید رضایت نتفلیکس (Netflix) را بدست آورد. به همین دلیل، قسمت دومش در دست ساخت قرار دارد.

آنتونی روسو و جو روسو چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Gamesradar انجام داده و درباره موضوعات مختلفی صحبت کردند. یکی از آن‌ها، طولانی شدن روند ساخت فیلم The Gray Man و عدم انتشار خبری از آن بود. جو روسو گفت ‌آن‌ها مشغول کار روی پروژه‌های مختلفی بوده و همین موضوع باعث شده نتوانند بطور کامل روی یک اثر تمرکز داشته و سریعتر آن را پیش ببرند:

در حال حاضر مشغول کار روی ایده‌هایی هستیم که فکر می‌کنیم مسیر مناسبی هستند تا شخصیت اصلی را داخلشان قرار دهیم.

وقتی بطور همزمان روی چندین پروژه، شاید در حدود ۱۴ تا کار می‌کنید، باید وقتتان را بطور درستی میانشان تقسیم کنید.

برادران روسو تنها در زمینه کارگردانی فعالیت نداشته و بعنوان فیلمنامه نویس یا تهیه کننده در ساخت آثار متعددی مانند Extraction و Everything Everywhere All at Once مشارکت داشتند. جدیدترین فیلمشان هم The Electric State نام داشته که درباره دختری جوان است که به همراه ربات خود در آمریکای جنگ زده سفر می‌کند. او دنبال برادر گم شده خود می‌گردد.

The Gray Man فیلمی پرستاره محسوب شده و انتظار می‌رود رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) و آنا د ارماس (Ana de Armas) برای ایفای نقش‌های خود بازگردند. کریس ایوانز (Chris Evans) هم در قسمت اول حضور داشت اما با توجه به اتفاقاتی که در انتها رخ داد، می‌توان با اطمینان گفت در قسمت بعدی غائب خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments