1%
  • 0/10

درآمد بازی The Elder Scrolls Online چقدر بوده است؟

یک رقم باوردنکردنی

درآمد بازی The Elder Scrolls Online چقدر بوده است؟ ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
درآمد بازی The Elder Scrolls

بر اساس اظهارات اخیر شرکت بتزدا، ظاهرا بازی The Elder Scrolls Online، تا به امروز بالغ بر دو میلیارد دلار درآمدزایی داشته است.

شرکت بتزدا از سال ۲۰۰۷ میلادی روی توسعه بازی الدر اسکرولز آنلاین مشغول به کار شد. این عنوان بعد از گذشت ۷ سال، در نهایت در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت. به لطف پشتیبانی‌های مستمر تیم سازنده، بازی نه تنها جامعه خود را در طول این سال‌ها حفظ کرده، بلکه به مرور افراد بیشتری به تجربه بازی ترغیب می‌شوند.

در همین راستا، شاید برایتان جای سوال باشد که شرکت بتزدا از بازی الدر اسکرولز آنلاین در طول این مدت چقدر کسب درآمد کرده است؟ در پاسخ به این سوال، ساعاتی قبل آقای مت فیرور، کارگردان بازی، در جریان رویداد GDC 2024 خاطرنشان کرد که گیمرها در طول ۱۰ سال اخیر بالغ بر دو میلیارد دلار در این عنوان هزینه کرده‌اند.

البته، این کارگردان خلاق جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده و مشخص نیست که از این دو میلیارد دلار، چه میزان مربوط به فروش بازی و بسته‌های الحاقی و چه میزان مربوط به پرداخت‌های درون برنامه‌ای و حتی اشتراک‌های بازی است. با این حال، دو میلیارد دلار رقم قابل توجه و هنگفتی است.

لازم به ذکر است که بازی The Elder Scrolls Online به‌زودی دهمین سالگرد انتشار خود را جشن می‌گیرد. این عنوان در ابتدا برای کامپیوتر عرضه شد و سپس با فاصله یک سال، به دست کاربران کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن رسید. در طول این ده سال، الدر اسکرولز آنلاین حدود ۲۳ بسته الحاقی مختلف دریافت کرده و در مجموع ۹ فصل در بازی آغاز شده است

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که شرکت بتزدا بعد از عرضه بازی استارفیلد، روی توسعه بازی The Elder Scrolls 6 تمرکز کرده است. با این حال، بازی همچنان در مرحله پیش تولید قرار دارد و به همین خاطر احتمالا تا پیش از سال ۲۰۲۸ میلادی روانه بازار نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments