بازی The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ منتشر شد

حالا نوبت جوی کان سوییچ است

بازی The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
The Elder Scrolls: Blades

امروز نسخه‌ی کامل بازی The Elder Scrolls: Blades اثر استودیو بتزدا، پس از خارج شدن از دسترسی زودهنگام، برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر شد.

بازی اکشن نقش‌آفرینی The Elder Scrolls: Blades به طور اختصاصی برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده است. استودیوی بازی‌سازی بتزدا، مدتی پیش از عرضه‌ی این عنوان برای نینتندو سوییچ خبر داد تا کاربران بتوانند علاوه‌بر تجربه‌ی آن روی گوشی‌های موبایل و با استفاده از قابلیت‌های صفحه‌ی لمسی، Blades را با جوی کان تجربه کنند.

پس از به تاخیر افتادن عرضه‌‌ی این بازی برای نینتندو سوییچ، از امروز کاربران این پلتفرم می‌توانند از eShop به صورت رایگان بازی The Elder Scrolls: Blades را دانلود کنند. خبر خوب دیگر برای کسانی که تا کنون به تجربه‌ی این عنوان روی پلتفرم گوشی‌های هوشمند پرداخته‌اند، این است که در حالتی که بخواهند این اثر نقش‌آفرینی را روی نینتندو سوییچ بازی کنند، می‌توانند بازی خود را ادامه دهند و از ویژگی کراس‌ سیو بهره ببرند. همچنین کاربران دو پلتفرم موبایل و سوییچ، می‌توانند در Elder Scrolls: Blades Arena با یک‌دیگر گفتگو کنند.

با وجود آن‌که این بازی برای نینتندو سوییچ رایگان است، کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی، ادیشن Quick Start را با گلدها و جِم‌های بیشتر و قابلیت‌های کاربردی دیگر، خریداری کنند. همچنین، توسعه‌دهندگان این نسخه‌ی محبوب الدر اسکرولز پس از انتشار نسخه‌ی کامل بازی و خارج شدن از دسترسی زودهنگام، شش ماموریت تازه را به آن اضافه کرده‌اند. به طور کلی بخش‌هایی از این بازی بهبود پیدا کرده که شامل گستردگی خط داستانی و اضافه شدن یک قهرمان بزرگ می‌شود. به‌علاوه، حالت تک‌ به تک در Blades ارتقا پیدا کرده و پاداش بیشتری به بازیکنان می‌دهد.

لازم به ذکر است که با به‌روزرسانی اخیر استودیوی بتزدا برای Elder Scrolls: Blades، قابلیت‌های تازه‌ای از جمله حذف تایمر صندوق‌ها، تغییرات بزرگ در سیستم لوت و همچنین قابلیت تشکیل گروه با دوستان که Guild نامیده می‌شود، به این بازی جذاب اضافه شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا