#مهسا_امینی

انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades برای سوییچ به تعویق افتاد

دارندگان سوییچ باید چند ماه دیگر برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنند.

انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades برای سوییچ

شرکت بتزدا به طور رسمی اعلام کرد که انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades برای سوییچ که قرار بود تا پایان سال جاری میلادی صورت بگیرد، حالا به سال آینده موکول شده است.

شرکت بتزدا این خبر را در بلاگ مخصوص The Elder Scrolls و در کنار جزئیات آپدیت نسخه‌ی ۱.۵ منتشر کرد. این بازی حالا قرار است در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای سوییچ عرضه شود. در متن این پست آمده است:

«ما می‌دانیم که بازیکنان چقدر مشتاق وارد شدن به Blades روی نینتندو سوییچ هستند و ما داریم به‌سختی کار می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد. متاسفانه میان تمام تغییراتی که روی Blades اعمال می‌کنیم، مجبوریم تا عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ را تا اوایل ۲۰۲۰ به تعویق بیاندازیم. ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا وقتی که شما ماجرای خود را در Blades روی سوییچ آغاز کنید و اطمینان داریم که این زمان اضافی به ما اجازه خواهد داد تا گیم‌پلی تر و تمیزی که طرفداران ما لیاقت‌اش را دارند به ارمغان بیاوریم. ما عمیقا از بردباری شما سپاسگزاریم! همان طور که ما قبلا اشاره کردیم، رقابت‌های PvP از قابلیت کراس‌پلتفرم بین نسخه‌ی موبایل و نسخه‌ی سوییچ بهره خواهد برد.»

به جز خبر تاخیر انتشار بازی The Elder Scrolls: Blades برای سوییچ بتزدا از جزئیات آپدیت نسخه‌ی ۱.۵ هم پرده برداشته است. این آپدیت بالاخره حالت PvP را به طور کامل به بازی اضافه خواهد کرد. از دیگر موارد این آپدیت می‌توان به حذف تایمر صندوق‌ها، تغییرات بزرگ در سیستم لوت و همچنین قابلیت تشکیل گروه با دوستان اشاره کرد که در بازی Guild نامیده می‌شود.

بازی The Elder Scrolls: Blades اولین بار در E3 2018 رونمایی و در ۲۷ مارس ۲۰۱۹ در قالب یک بازی Free-to-Play برای iOS و اندروید منتشر شد. این عنوان قرار است در آینده برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها نیز در دسترس قرار بگیرد و احتمالا از هدست‌های واقعیت مجازی هم پشتیبانی خواهد کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا