آمازون به گمانه زنی‌ها پیرامون ساخت فصل دوم سریال Gen V خاتمه داد

انتشار جزئیاتی از استقبال مخاطبان

ساخت فصل دوم سریال Gen V

در حالی که فصل اول هنوز به اتمام نرسیده، آمازون به گمانه زنی‌ها درباره ساخت فصل دوم سریال Gen V خاتمه داده است.

آمازون از اواخر ماه گذشته میلادی پخش Gen V را آغاز کرد که اسپین آفی برای سریال موفق و محبوب The Boys محسوب می‌شود. داستان، همزمان با فصل چهارم پسران جریان داشته و درباره دختری نوجوان به نام ماری است که می‌تواند از خون خود برای صدمه زدن به دیگران استفاده کند. او به دانشگاه گدالکین آمده تا دوره‌های آموزشی را طی کرده و بعنوان نامی جدید به لیست ابرقهرمانان جهان اضافه شود. او و دوستانش در ادامه متوجه می‌شوند گدالکین چیزی نیست که گمان می‌کردند.

همان‌طور که گفته شد، روند پخش از اواخر سپتامبر آغاز شده و طی این مدت شش قسمت در دسترس مشترکان سرویس استریم آمازون ویدیو پرایم قرار گرفته است. سریال جن وی تا به این لحظه بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کرده و در جلب نظر مخاطبان هم شدیداً موفق بوده است. با در نظر گرفتن این موارد، پیش بینی شده بود آمازون با ساخت ادامه سریال موافقت کند.

آمازون با ارسال یک بیانیه مطبوعاتی برای رسانه Variety از ساخت فصل دوم سریال Gen V خبر داده است. استودیوی آمریکایی در بیانیه خود وارد جزئیات نشده و فاش نکرده قسمت‌های جدید چه زمانی از راه می‌رسند. با این حال، قبلاً می‌دانستیم اتاق نویسندگان فصل دوم تشکیل شده است. در ادامه می‌توانید بخشی از متن ورنون سندرز (Vernon Sanders)، مدیر بخش تلویزیون آمازون، پیرامون تولید فصل دوم را مطالعه کنید:

گسترش جهان داستانی The Boys با سریالی به بی پروایی Gen V سفری شگفت انگیز برای ما و همکارانمان در سونی بوده است. از همان گفتگوی ابتدایی‌مان با شورانرهای سریال، یعنی میشل فزکز (Michele Fazekas)، تارا باترز (Tara Butters)، اریک کریپک (Eric Kripke)، ایون گلدبرگ (Evan Goldberg) و سث روگن (Seth Rogen) می‌دانستیم سریال Gen V فراتر از انتظارها ظاهر خواهد شد.

رویکرد جسورانه‌شان دقیقاً همان چیزی است طرفداران عاشقش هستند و کمک کرد سریال جن وی به رتبه اول پربازدیدترین‌های سرویس پرایم ویدیو در بیش از ۱۳۰ کشور جهان برسد. بابت بازگشت دست اندرکاران و بازیگران برای ادامه روایت داستان Gen V برای مشتری‌هایمان هیجان زده هستیم.

قسمت بعدی سریال جن وی در تاریخ ۵ آبان (مصادف با ۲۷ اکتبر) از راه می‌رسد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا