تریلر سریال GEN V در مراسم CCXP22 منتشر شد + زیرنویس فارسی

اسپین آفی خونین!

Prime Video اولین تیزر تریلر Gen V را منتشر کرده است، سری اسپین‌آف The Boys که مجموعه دانشگاهی آن‌ها قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد مانند پرچم‌دارش خونین و خشن باشد.

جزئیات داستان این اسپین آف همچنان توسط سازندگان اثر مخفی نگه داشته شده است، اما به نظر می‌رسد که سریال بر روی یک سوپ جوان به نام ماری (Marie) با بازی جاز سینکلر (Jaz Sinclair) تمرکز دارد. شخصیتی که در دانشگاه گودولکین (Godolkin University) کالجی منحصراً برای ابرقهرمانان جوان ثبت نام کزده و مسیر ماجراجویی او و زندگی ابرقهرمانی او از این دانشگاه آغاز می‌شود. او و همکلاسی هایش مرزهای زندگی یک نوجوان معمولی را جابهجا کرده و شرایط سختی را متحمل می‌شوند تا به ابرقهرمان‌هایی که باید تبدیل شوند و در این راه از هیچ فداکاری دریغ نمی‌کنند. 

با توجه به صحنه‌های خشونت بار و اکشنی که در این تریلر می بینیم مشخص است که اسپین‌آف مذکور هم مانند اثر اورجینال خود مجموعه‌ای منحصربه فرد و باب پسند طرفداران این ژانر بوده و داستان پر تنشی را روایت خواهد کرد. با توجه به این موضوع که هنوز اطلاعات چندانی از این اثر موجود نیست؛ ارتباط عوامل قدیمی و اصلی فرنچایز با شخصیت های این سریال هنوز مشخص نیست. با این حال به نظر می رسد که سازندگان فضا و محیط فرنچایز پسران را به خوبی حفظ کرده‌اند و این موضوع بسیار طرفداران را موفقیت به اثر مورد انتظار امیدوار می‌کند.

تریلر سریال GEN V و اسپین آفی خونین!

از بازیگران این فیلم می‌توان به جاز سینکلر (Jaz Sinclair)، چنس پردومو (Chance Perdomo)، لیز برادوی (Lizze Broadway)، شلی کان (Shelley Conn)، مدی فیلیپس (Maddie Phillips)، لندن ثور (London Thor)، درک لو (Derek Luh)، آسا ژرمن (Asa Germann)، پاتریک شوارتزنگر (Patrick Schwarzenegger)، شان پاتریک توماس (Sean Patrick Thomas)، مارکو پیگوسی (Marco Pigossi)، کلنسی براون (Clancy Brown)، الکساندر کالورت (Alexander Calvert) و جیسون ریتر (Jason Ritter) اشاره کرد.

همچنین جسی تی آشر ( Jessie T. Usher)، کولبی مینیفی (Colby Minifie) و پی جی بیرن (P.J. Byrne) باری دیگر در این اثر مانند سریال پسران به ایفای نقش خواهند پرداخت. در حالی که هنوز تاریخ پخش دقیقی این سریتال مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود سری جدید پیش از فصل چهارم سرال The Boys به نمایش درآید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا