سوالات مهم فصل سوم سریال The Boys | از جایگزین بلک نوآر تا مرگ بیلی بوچر

سوالات مهم فصل سوم سریال The Boys | از جایگزین بلک نوآر تا مرگ بیلی بوچر

سوالات کلیدی پاسخ آن‌ها در فصل چهارم نهفته است

در فصل سوم سریال The Boys سوالاتی مطرح می‌شود که حال با اعلام آغاز فیلمبرداری فصل چهارم این اثر طرفداران به دنبال پاسخ آن‌ها هستند؛ سوال‌هایی که ممکن است در فصل بعدی به جواب آن‌ها برسیم.

شبکه استریم آمازون پرایم ویدیو (Amazon Prime Video) در سال ۲۰۱۸ با انتشار پوستری به‌طور رسمی اعلام کرد که قصد دارد سریال اقتباسی از کمیک The Boys عرضه کند. مجموعه کمیک The Boys نوشته گارث انیس (Garth Ennis) و داریک رابرتسون (Darick Robertson) به‌عنوان طراح و تصویرگر مجموعه، در سال ۲۰۰۶ اولین شماره خود را منتشر کرد. در ابتدا WildStorm، یکی از شرکت‌های دی‌سی کامیکس (DC Comics) وظیفه نشر این اثر را برعهده داشت. اما بعد از عرضه جلد اول، انتشار کمیک بویز به‌دست این شرکت کنسل شد. سپس کمپانی Dynamite Entertainment امتیاز این عنوان را به‌دست گرفت و انتشار آن را ادامه داد. کمیک پسران به‌خاطر توصیف عالی مسائل اجتماعی، شخصیت‌های جذاب، داستان سرایی بی‌رحمانه و طنز منحصر به‌فردش مورد تحسین مخاطبان قرار گرفت. این کمیک در سال ۲۰۱۲ کار خود را به اتمام رساند.

با این حال پس از استقبال شدید مخاطبان از فصل اول سریال The Boys، پرایم ویدیو دو دنباله برای این مجموعه ساخت و آن را برای فصل چهارم تمدید کرد. سریال بویز با بخش فصل سوم خود باعث شکل‌گیری سوالاتی برای طرفداران شد که ممکن است در فصل چهارم به آن‌ها پاسخ داده شود. در ادامه قرار است به بررسی این سوالات بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

بوچر با عضو جدید گروه بویز چگونه رفتار خواهد کرد؟

شخصیت بوچر همیشه نسبت به کسانی که لباس ابرقهرمانی می‌پوشند یا قبلا آ‌ن‌ها را به تن می‌کردند، بی‌اعتماد بود و در کشتن آن‌ها لحظه‌ای تردید نمی‌کرد. اما دست بر قضا یکی از همین ابرقهرمانان به گروه بویز ملحق شده است تا با شرکت Vought و هوملندر مبارزه کند. در اپیزود آخر فصل سوم  سریال The Boys مشاهده کردیم که آنی با نام ابرقهرمانی استارلایت از شرکت وات خارج شد و به خودش اجازه داد که وارد گروه بوچر و پسران شود. تمام اعضای گروه با پیوستن آنی موافق بودند به جز بوچر که تمایلی به این مسئله نداشت، اما با پافشاری و مقاوت اعضای گروه بوچر مجبور شد که آنی را بپذیرد. همچنین بوچر به‌خاطر هیو، یکی از اعضای بویز که با آنی رابطه خوبی دارد، حتما با این شخصیت کنار میاید.

آنی یا استارلایت از زمان کودکی خود علاقه‌ای به قهرمان شدن نداشت ولی به اصرار و ‌به‌خاطر خوشحالی مادرش مجبور شد که شغل ابرقهرمانان را برگزیند و عضویی از گروه ابرقهرمانی سون (Seven) شود. اما در فصل سوم سریال The Boys فرصتی برای استارلایت به‌وجود آمد که از شغل سوپرهیرو بودن کناره‌گیری و بر خلاف خواسته‌های مادرش زندگی کند. البته زمانی که آنی عضویی از گروه سون بود، به بوچر و افرادش برای افشای فسادهای هوملندر و شرکت وات کمک می‌کرد.

اگر هوملندر متوجه شود که Meave نجات پیدا کرده است، چیکار می‌کند؟

شخصیت میو در پایان فصل سوم بویز به هدفی که دنبالش بود رسید؛ فرصتی بدست آورد که به کار خود به‌عنوان ابرقهرمان پایان دهد، از شرکت وات و هوملندر فاصله بگیرد و زندگی معمولی به‌همراه النا، دوستش آغاز کند. خوشبختانه میو از برخوردی که با سولجر بوی داشت جان سالم به‌درد برد و گروه بویز به او در بهبودش کمک کردند.

اشلی بارت (Ashley Barrett)، مدیر فعلی شرکت وات بعد از این‌که دوربین‌های امنیتی وات را بررسی کرد، متوجه شد که میو توانسته زنده بماند. اما ویدیو ظبط شده را حذف و خبر مرگ میو را به‌طور رسمی از شبکه‌های خبری منتشر کرد، چون فکر می‌کرد اگر مردم میو را مرده فرض کنند بهتر است، همچنین از اقدام هوملندر بعد از این‌که بفهمد میو نجات پیدا کرده می‌ترسید. حالا سوال این‌جا مطرح می‌شود که اگر هوملندر متوجه شود اشلی قضیه زنده بودن میو را به او نگفته، چگونه با او برخورد می‌کند؟ آیا به دنبال میو می‌رود؟ برای پاسخ این سوالات باید تا زمان انتشار فصل چهارم The Boys صبر کنیم.

آیا شخصیت بلک نوآر (Black Noir) جایگزینی خواهد داشت؟

اپیزود هفتم فصل سوم سریال The Boys روایتی خاصی را از شخصیت بلک نوآر برای مخاطبان نشان می‌دهد. در سکانسی از این اپیزود بلک نوآر روی صندلی چوبی و روبرو صحنه تئاتری نشسته است. در پرده خیالات خودش شخصیت‌های کارتونی که استایلی شبیه به کاراکتر‌های دیزنی دارند را منعکس می‌کند که اتفاقات گذشته او را در قالب تئاتری بازی می‌کنند. همین موجودات خیالی به بلک نوآر کمک می‌کنند که خودش را برای مقابله با سولجری بوی، هم‌گروه قدیمی‌اش در سون آماده کند و برای مبارزه با آن از پسر ژنتیکی سولجر بوی یعنی هوملندر کمک بگیرد. اما زمانی که هوملندر به این مسئله که سولجر بوی پدرش است، پی‌می‌برد و بلک نوآر تمام این مدت این موضوع را از او پنهان نگه داشته، او را به قتل می‌رساند.

بلک نوآر بعد از ضربه‌ای که هوملندر به او وارد کرد، روی زمین اتاق مخصوص اعضای سون افتاد و در حالی که خونش کف سالن را قرمز می‌کرد، شخصیت‌های کارتونی تخیلاتش دوباره اطراف او جمع شدند و بلک نوآر را با حرف‌های دلگرم کننده‌ای دلداری دادند. به‌زودی در آغوش گرم عیسی مسیح قرار می‌گیری؛ این آخرین حرفی بود که شخصیت سنجابی ساخته ذهن بلک نوآر به او گفت. شرکت وات خبر مرگ بلک نوآر را از شبکه‌های خبر پخش نکرد، آیا این شرکت برنامه‌های برای جایگزینی او دارد؟ و فرد دیگری قرار است در قامت بلک نوآر بعدی حاضر شود؟

چه کسانی جاهای خالی گروه سون را پر خواهند کرد؟

گروه Seven خیلی وقت است که از هفت نفر تشکیل نشده و با رفتن بعضی از ابرقهرمانان حتی از تعداد اعضای سون کاسته شده است. همان‌طور که گفته شد استارلایت برای این‌که با شرکت وات و هوملندر مبارزه کند، سون را ترک کرد و در کنارش نیز شرکت وات شخصیت میو را مرده اعلام کرد که یعنی جایگاه او در گروه ابرقهرمانان خالی است. علاوه بر این، کاراکتر بلک نوآر نیز به‌دست هوملندر کشته شد. با این حساب شرکت وات به چهار ابرقهرمان جدید نیاز دارد تا گروه هفت نفره یا سون را دوباره به اوج خود برساند. در جریان فصل سوم ابرقهرمان جدیدی به نام سوپرسانیک (Supersonic) نزدیک بود جایگاهی را در گروه سون به‌دست آورد اما در دستیابی به این مقام ناکام ماند، زیرا که هوملندر او را به قتل رساند.

با این حال، آیا شخصیت‌های جدیدی برای جایگاه‌های خالی سون در فصل چهارم سریال The Boys معرفی می‌شوند؟ اگرچه به‌نظر می‌رسد که هوملندر تمایلی به داشتن تیمی نداشته باشد، زیرا که همه اعضای گروه سون به او خیانت کردند و از او اسراری را مخفی نگه داشتند.

آیا A-Train در مقابل هوملندر قرار می‌گیرد؟

سریال The Boys در قسمت‌هایی داستان شخصیت ای‌ترین را دنبال می‌کند. این کاراکتر به علت استفاده زیاد از ترکیبات وی (Compound V)، مواد مخدری که توانایی‌های ابرانسان‌ها را افزایش می‌دهد، از ناحیه قلبی آسیب دید و دیگر قادر نبود از قدرت خود به‌درستی و همان‌گونه که می‌خواهد استفاده کند. در فصل سوم مجموعه بویز شاهد شخصیت جدیدی با نام ابرقهرمانی بلو هاک (Blue Hawk) بودیم. تفکر و طرز فکر این کاراکتر نژادپرستانه بود. به همین دلیل عمدتا مردمان محله‌های سفید پوست را نجات می‌داد، در مقابل به مردم محله‌های سیاه پوست اهمیت نمی‌داد و حتی به آن‌ها نیز حمله‌ور می‌شد. این کاراکتر حتی به محله‌ای که خانواده ای‌ترین در آن‌جا زندگی می‌کردند حمله‌ور و در سکانسی باعث شد که برادر ای‌ترین از ناحیه پا فلج شود. ای‌ترین نیز برای انتقام از عملی که بلو هاک انجام داده است، او را به قتل می‌رساند. اما ای‌ترین از قدرتش برای کشتن بلو هاک استفاده کرد و همین موجب شد که دچار شوک قلبی شود و به بیمارستان انتقال یابد. زمانی‌که ای‌ترین در بیمارستان بیدا می‌شود به او خبر می‌دهند که قلب بلو هاک را به قلبش پیوند زدند و دیگر قادر است از نهایت توانایی خود استفاده کند. قطعا این مسئله برای مخاطبان و حتی خود ای‌ترین نیز شوک‌آمیز بود.

در ادامه داستان آنی سعی کرد که ای‌ترین را برای مبارزه با هوملندر و پیوستن به گروه پسران متقاعد کند، اما این شخصیت درخواست آنی رد کرد و در مورد نقشه‌اش به هوملندر گفت. سپس هوملندر از ای‌ترین به‌خاطر اطلاع نقشه آنی تشکر و اضافه کرد که او هرگز عضویی از تیم سون نبوده است. ای‌ترین تا چه مدت می‌تواند اهانت‌های هوملندر را تحمل کند؟ آیا در فصل بعدی با هوملندر مقابله می‌کند؟

آیا رایان به هوملندر بعدی تبدیل می‌شود؟

پس از اتمام سکانس نبرد با سولجر بوی، در صحنه‌ای تصمیم شوک‌آمیز کاراکتر رایان را مشاهده می‌کنیم که هوملندر، پدر واقعی‌اش را به جای بوچر ترجیح داد. این انتخاب رایان تمام طرفداران را متعجب کرد و سبب شد که سوالاتی برای بسیاری از مخاطبان درباره آینده این کاراکتر به وجود بیاید.

علاوه بر این، در لحظه‌ای از سکانس پایانی اپیزود آخر فصل سوم اتفاقی رخ داد که رایان را بیشتر به شغل پدرش و راه او علاقه‌مند کرد. در این صحنه هوملندر میان هوادارانش به‌همراه رایان حضور دارد، یکی از آن طرفداران شروع به ناسزا گفتن به رایان می‌کند و هوملندر، قهرمان و مظهر صلح آمریکا ناگهان افسار احساسات خود را از دست می‌دهد و با لیزر آن فرد را بین مردم به قتل می‌رساند. نخست هواداران شکه شدند، اما سپس با گفتن جمله این‌که حقش بود از هوملندر دفاع و به‌خاطر عملش او را تشویق کردند. در همین زمان بود که دوربین بسته‌ای از لبخند پلید رایان که نشان دهنده خوشحالی او از این رخ داد است، به نمایش گذاشت.

اکنون سوالاتی در ذهن شکل می‌گیرد آیا رایان از انتخاب هوملندر پشیمان می‌شود؟ یا رایان به هوملندر بعدی تبدیل خواهد شد؟ جزییاتی که اریک کریپکه، نویسنده و کارگردان مجموعه The Boys به‌تازگی منتشر کرده است معلوم می‌کند که شخصیت رایان با نقش آفرینی کامرون کروتی در فصل چهارم این سریال نقش پر رنگی را ایفا می‌کند و به کاراکترهای اصلی سریال ارتقا پیدا می‌کند. البته اطلاعاتی در مورد این‌که رایان در آینده چه مسیری را برمی‌گزیند بیان نمی‌کند.

بیلی بوچر به‌زودی می‌میرد؟

شخصیت بوچر با بازی کارل اربن را می‌توان یکی از بی‌نظیر‌ترین کاراکترهای بویز معرفی کرد. به جرائت خصلت خودخواهانه و بی‌اعتنایی بوچر موتیف اصلی تشکیل دهنده این شخصیت است که موجب می‌شود مخاطبان را به خود معطوف گرداند و پتانسیل گرایش این کاراکتر به طرز چشمگیری افزایش یابد. با این حال در طول روایت داستان فصل سوم سریال The Boys، بیلی بوچر بعد از مصرف بیش از حد Temp V، نسخه ۲۴ ساعته و کوتاه شده مواد مخدر Compound V و ساخته شرکت وات دچار عوارض جانبی کشنده‌ای شد. بوچر در مبارزه با سولجر بوی از Temp V استفاده کرد که باعث شد از حال برود و روی کف سالن شرکت وات بیافتد. سپس بوچر را می‌بینیم که لباسی سفید پوشیده و از تخت بیمارستان بلند می‌شود، در همین حین پزشکی به سمت او قدم برمیدارد و می‌گوید که اثرات Temp V را از بدن بوچر خارج کردند ولی به‌خاطر استفاده زیاد این مواد آسیب مخربی به بدن وارد شده است و بوچر فقط تا چند ماه می‌تواند زنده بماند.

آیا این اطلاعاتی که پزشک به بوچر گفته درست است؟ واقعا شاهد مرگ بوچر در فصل چهارم خواهیم بود؟ نویسندگان و عوامل تولید سریال بویز حتما متوجه هستند که بوچر یکی از پایه‌های اصلی این عنوان است که این سریال را به اثری جذاب تبدیل کرده است. بنابراین با مرگ بوچر و نبود این کاراکتر در مجموعه‌های بویز ضرر بزرگی به این اثر وارد می‌کند.

چه اتفاقی برای جیمی همستر افتاد؟

زمانی که گروه بویز برای آزاد کردن سولجری بوی به روسیه سفر کردند و وارد یکی از بخش‌های نظامی این کشور شدند، داخل آن محوطه نظامی با همستری روبرو شدند که یکی از موردهای آزمایشگاه بود. این همستر بعد از این‌که از قفس خود به‌صورت اتفاقی آزاد شد، جان کاراکتر فرنچی (Frenchie) را نجات داد و از آزمایشگاه فرار کرد. اما آیا این واقعا آخرین دیدار ما با این همستر دوست‌داشتنی بود؟

بر اساس ویدیویی منتشر شده از مجله Entertainment Weekly، اریک کریپکه (Eric Kripke)، کارگردان مجموعه بویز در حال کلنجار با خود است که به نحوی این همستر را به داستان این عنوان برگرداند. با این حساب ممکن است بار دیگر شاهد این همستر بامزه و فوق‌العاده قدرتمند در سریال The Boys باشیم.

با این اوصاف، باید برای پاسخ این سوالات تا زمان پخش فصل چهارم سریال The Boys منتظر بمانیم. اخیرا اریک کریپکه به منبع اصلی افشای جزییات و اطلاعات این سریال بدل شده است. این نویسنده و کارگردان خلاق در اکانت شخصی توییتر خود جزییاتی از فصل چهارم The Boys مانند نام اپیزود اول آن و پیوستن جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) به فهرست بازیگران این اثر را فاش کرد. ملحق شدن جفری دین مورگان به جمع بازیگران مجموعه بویز یکی از اتفاق هیجان‌انگیزی است که برای این فرنچایز رقم خورد. البته نقش این بازیگر ماهر در این سریال همچنان نامعلوم است.

نظرات شما درباره سوالات مطرح شده چیست؟ آیا در فصل چهارم شاهد پاسخ‌های این سوالات هستیم؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا