جفری دین مورگان به جمع بازیگران فصل بعدی The Boys پیوست

محلق شدن پدر سولجر بوی به فصل چهارم پسران

فصل بعدی The Boys

سازنده سریال محبوب و بزرگسالان The Boys اخیرا از اضافه شدن جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) به جمع بازیگران فصل بعدی این اثر خبر داد.

به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام شد که جفری دین مورگان به فهرست بازیگران فصل چهارم سریال ابرقهرمانی شبکه Prime Video ملحق خواهد شد. در اوایل این هفته پروسه فیلمبرداری فصل چهارم The Boys در شهر تورنتو شروع شد. جفری دین مورگان را شاید بیشتر به‌خاطر بازی در نقش نیگان (Negan) در سریال The Walking Dead بشناسید. این بازیگر در اسپین آف واکینگ دد با تحت عنوان Dead City که در شهر نیویورک در حال فیلمبرداری است، بار دیگر در لباس شخصیت شرور نیگان حضور پیدا می‌کند. به‌علاوه جفری دین مورگان سابقه همکاری با اریک کریپکه (Eric Kripke)، سازنده مجموعه The Boys در سریال Supernatural داشته است.

این بازیگر در سریال سوپرنچرال وظیفه ایفای نقش شخصیت جان وینچستر (John Winchester) را برعهده داشت که رسم و روش شکار موجودات فراطبیعی و شیاطین را به دین (Dean) و سم (Sam)، پسران خود به‌ترتیب با نقش آفرینی جنسن آکلز (Jensen Ackles) و جرد پادالکی (Jared Padalecki) آموخت. به‌علاوه جنسن آکلز در فصل سوم سریال بویز حضور داشت و نقش سولجر بوی (Soldier Boy)، پدر ژنتیکی هوملندر (Homelander) را بازی کرده بود. از دیگر نقش‌های برجسته جفری دین مورگان می‌توان به نقش دنی دوکت (Denny Duquette) در سریال Grey’s Anatomy از شبکه ABC و جودا بوتوین (Judah Botwin) در سریال Weeds از چنل Showtime اشاره کرد.

اریک کریپکه اطلاعاتی در مورد این‌که مورگان در فصل آینده The Boys چه نقشی را ایفا می‌کند منتشر نکرده است. مورگان در سی سال فعالیت خود در صنعت فیلم‌سازی شخصیت‌های متنوعی را بازی کرده است، حالا همه منتظر هستند که این بازیگر ماهر در دنیای عجیب و غریب سریال The Boys چه نقشی را ایفا خواهد کرد.

علاوه بر مورگان بازیگران جدیدی دیگری نیز قرار است در فصل چهارم سریال پسران حضور داشته باشند. والری کری (Valorie Curry) و سوزان هیوارد (Susan Heyward) به‌عنوان ابرقهرمانان جدید این سریال معرفی شدند.

نظر شما درباره پیوستن جفری دی مورگان به فصل بعدی سریال The Boys چیست؟ این بازیگر چه نقشی را در این اثر بازی خواهد کرد؟ نظرات خود را با اما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا