جفری دین مورگان از آینده‌ی نگان در The Walking Dead می‌گوید

آیا سریال اختصاصی این شخصیت ساخته می‌شود؟

آینده‌ی نگان در The Walking Dead

جفری دین مورگان به تازگی در مصاحبه‌ای که با رسانه‌ی TVLine داشته، در رابطه با آینده‌ی نگان در The Walking Dead صحبت کرده است. این بازیگر همچنین از علاقه‌ی خود به ساخت اسپین‌آف اختصاصی این شخصیت به عنوان دنباله‌ای برای سریال اصلی گفت.

حدود سه هفته از شروع پخش یازدهمین فصل از سریال The Walking Dead می‌گذرد و تا به حال سه قسمت از این فصل روی آنتن رفته است. این فصل قرار است فصل پایانی سریال مردگان متحرک باشد و داستان‌ها و ماجراهای آن را بعد از یازده سال به اتمام برساند. حالا جفری دین مورگان، بازیگر نقش نگان اسمیت در این مجموعه‌ی تلویزیونی که از شخصیت‌های اصلی آن است، مصاحبه‌ای با رسانه‌ی TVLine داشته و درباره‌ی این شخصیت محبوب صحبت کرده است.

اسپویل: نگان اسمیت نخستین بار در آخرین قسمت از فصل ششم سریال The Walking Dead حضور پیدا کرد و از آن موقع تبدیل به یکی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه تبدیل شده است. او در ابتدای حضور خود دو نفر از شخصیت‌های محبوب این سریال را با چوب بیسبال معروف خود که لوسیل نام دارد، با بی‌رحمی کشت. او اما بعدا روابطی با پسر ریک گرایمز، کارل داشت و پس از شکست خوردن از ریک، برای مدت طولانی‌ای به زندان افتاد تا این که بالاخره آزاد شد و شخصیت متفاوتی پیدا کرد. او حتی با تعدادی از دشمن‌های سابق خود از جمله کارول وارد همکاری شد تا رهبر نجواگران را از بین ببرد. در فصل یازدهم نیز او با مگی، همسر گلن که به دست نگان کشته شد، همکاری می‌کند. (پایان اسپویل)

جفری دین مورگان در صحبت‌های خود راجع به آینده‌ی نگان در The Walking Dead گفت که علاقه دارد تا یک اسپین‌آف اختصاصی از این شخصیت ساخته شود، اما او می‌خواهد که این اسپین‌آف درباره‌ی گذشته‌ی نگان اسمیت نباشد، بلکه او علاقه دارد تا در این سریال به داستان‌های این شخصیت بعد از پایان سریال اصلی پرداخته شود. او فکر می‌کند که هم‌اکنون به اندازه‌ی کافی به گذشته‌ی نگان پرداخته شده و بهتر است در اسپین‌آف، آینده‌ی این شخصیت به تصویر کشیده شود.

او می‌گوید:

من با شما بسیار صادق خواهم بود، اگر بخواهم کارهای بیشتری انجام دهم، دوست دارم با داستان پیش برونم، نه آن که به عقب برگردم. من آن چه را که درباره‌ی گذشته‌ی نگان در قسمت Here’s Negan نشان دادیم، دوست داشتم، اما اکنون ما بسیاری از داستان گذشته‌ی نگان را روایت کرده‌ایم. ما می‌توانیم یک سریال کوتاه در مورد چگونگی به وجود آمدن گروه ناجیان بسازیم که به نوعی جالب خواهد بود، اما من بیشتر به دنبال آینده هستم. ما این شکل از جنبه‌های نگان را در چند سال گذشته نشان داده‌ایم، حالا من می‌خواهم ببینم پس از پایان سریال چه اتفاقی برای او می‌افتد. من این گزینه را بسیار جالبتر از بازگشت به گذشته می‌بینم.

هنوز نمی‌دانیم که تا پایان فصل یازدهم چه اتفاقی برای نگان می‌افتد. یکی از فرضیه‌های طرفداران این است که مگی بالاخره می‌تواند از نگان انتقام همسر خود را بگیرد، اما شاید هم این شخصیت در پایان زنده بماند و شاهد داستان‌های بیشتری با او باشیم.

فصل یازدهم سریال The Walking Dead در سه بخش هشت قسمتی پخش خواهد شد و فعلا بخش اول آن در حال پخش است. احتمالا پس از پایان بخش اول، بخش دوم تا پایان سال میلادی پخش شده و سپس شاهد بخش سوم در اوایل سال میلادی بعدی باشیم. آنجلا کنگ که از فصل نهم هدایت این سریال را بر عهده گرفت، شورانر این فصل است. به جز جفری دین مورگان، بازیگرانی از جمله نورمن ریداس، ملیسا مک‌براید، لورن کوهن، کریستین سراتوس، جاش مک‌درمیت، ست گیلیام، راس مارکواند، کاری پیتون، کوپر اندروز و کالان مک‌اولیف در این فصل سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به جز فصل پایانی The Walking Dead، قرار است تا به‌زودی شاهد شروع پخش فصل جدید سریال‌های Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond باشیم. همچنین به جز این‌ها یک اسپین‌آف بر اساس شخصیت‌های دریل دیکسون و کارول پلتیر، یک سریال آنتالوژی با نام Tales of the Walking Dead و یک سه‌گانه‌ی سینمایی با محوریت شخصیت ریک گرایمز در دنیای مردگان متحرک در حال ساخت هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا