#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون منتشر شد

پنگوئن در تریلر جدید بتمن!

تریلر جدید فیلم بتمن نشان می‌دهد که پنگوئن کالین فارل، بتمن رابرت پتینسون و گربه زوئه کراویتز را مورد کنایه و تمسخر قرار می‌دهد. تبلیغی جدید برای فیلم The Batman منتشر شده نشان می‌دهد که پنگوئن کالین فارل دو تیم نفره بتمن و زن گربه‌ای فیلم را مسخره می‌کند. پس از چندین تاخیر، بتمن قرار است در تاریخ چهارم ماه مارچ در سینماها و سپس در تاریخ ۱۹ آوریل در HBO Max اکران شود و شاید مورد انتظارترین فیلم از کمیک‌های دی‌سی در سال جدید باشد. این فیلم با الهام از کمیک هایی مانند The Long Halloween و Batman: Year One، داستان بروس وین اثر رابرت پتینسون به عنوان یک جنگجوی قدرتمند شنل پوش تازه کار در حال مبارزه با جنایات در گاتهام است را دنبال خواهد کرد.

بتمن قرار است خارج از مسیر اصلی دنیای توسعه یافته دی‌سی رخ داده و انبوهی از شخصیت‌ها را به دنیای جدید خود معرفی کند. جیم گوردون کمیسر جفری رایت، کارمین فالکون جان تورتورو، زن گربه‌ای زوئه کراویتز، ریدلر پل دانو و پنگوئن فارل به  پتینسون خواهند پیوست. بیشتر تبلیغات پیرامون این فیلم به لطف تریلرهای منتشر شده در DC FanDome است که بازیگران، سکانس‌های اکشن سخت، فیلم‌برداری منحصربه‌فرد و موسیقی متنی را به نمایش می‌گذارد که همگی طرفداران را برای دیدن این اثر هیجان زده می‌کنند. سومین تریلر بتمن با عنوان «خفاش و گربه» هفته گذشته منتشر شد و تیم دوتایی اصلی این اثر را به نمایش می‌گذاشت. 

اکنون، حساب کاربری رسمی بتمن در توییتر اخیراً یک ویدیوی تبلیغاتی برای «خفاش و گربه» به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد پنگوئن فارل به گروه دو نفره آن‌ها واکنش نشان می‌دهد. این کلیپ 30 ثانیه‌ای مخاطبان را تشویق می‌کند تا قبل از دیدن فیلم پرفروش در چهارم مارس، آخرین تریلر فیلم بتمن را تماشا کنند. 

آخرین تریلر فیلم بتمن و طعنه‌های پنگوئن

تریلرهای بتمن بسیاری از شک و تردیدهای پیرامون بتمن پتینسون را کمرنگ کرده است، اما هنوز هم شک‌های زیادی روی عملکرد او وجود دارد، به خصوص با توجه به اینکه او سومین بتمن در یک دهه اخیر است. علاوه بر این، شایعه شده است که در این فیلم سایر شخصیت‌های شرور نمادین مانند Two-Face و البته جوکر حضور خواهند داشت، و بر اداره پلیس گاتهام و منشاء بوجود آمدن شخصیت پنگوئن تمرکز می‌کند. 

در حالی که چهره، نقشه و انگیزه‌های او پنهان مانده است، ریدلر « Riddler » شرور اصلی بتمن است. تمامی مزاحمت‌های او نشانه از این امر است که او بر بروس وین متمرکز شده است و می‌داند که او بتمن است. واضح است که او می‌خواهد گاتهام را نابود کند. تعداد زیادی از صحنه‌هایی که در تریلرها نشان داده شده‌اند حاکی از آن هستند که بتمن و زن گربه‌ای در حال مبارزه با سرسپردگان ریدلر و گاهی اوقات با یکدیگر هستند. مطابق با کمیک‌های بتمن، مطمئناً رابطه آن‌ها بر پایه عشق و نفرت بوده و آنها را به یک دوئت هولوا – helluva duet تبدیل می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا