#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم The Batman منتشر شد

بتمن اینجاست!

تریلر جدید فیلم The Batman بتمن را در تلاش برای شکست دادن The Riddler با بازی پل دانو نشان می دهد. The Batman، فیلم مورد انتظار کمپانی دی‌سی با بازی رابرت پتینسون هنرمند محبوب و موفق صنعت سینما در نقش بتمن، مشهورترین شخصیت کمیکی جهان و زوئه کراویتز در نقش زن گربه‌ای شخصیت جنجال برانگیز، به زودی اکران خواهد شد و طرفداران کمیک‌های دی‌سی به شدت منتظر دیدن این دو در سنماهای سراسر جهان هستند.

 تریلر جدید همچنین بر رابطه رو به رشد بین بتمن و زن گربه‌ای تمرکز دارد. در خلاصه داستان رسمی منتشر شده از این فیلم آمده است که دو سال تعقیب و گریز در خیابان ها به عنوان بتمن و ایجاد ترس در دل جنایتکاران، بروس وین را به اعماق سایه‌های شهر گاتهام کشانده است. به نظر می‌رسد فیلم پیش رو به شدت فضای تاریکی داشته و اکشن‌های ترسناکی را به تصوی می‌کشد. 

تریلر جدید فیلم The Batman

 تنها با داشتن چند متحد مورد اعتماد مانند آلفرد پنی‌ورث و ستوان جیمز گوردون، در میان شبکه‌های فاسد مقامات و چهره‌های سرشناس شهر، بتمن به عنوان تنها فرد هوشیار این جامعه و مظهر انتقام گاتهام معرفی می‌شود. 
اندی سرکیس بازیگر و کارگردان نامی هالیوود در نقش پنی ورث، جفری رایت در نقش جیمز گوردون از GCPD، جان تورتورو در نقش کارمین فالکون، پیتر سارسگارد در نقش گاتهام دی.ای. گیل کولسون و کالین فرل در نقش اسوالد کوبلپات و پنگوئن در کنار پتینسون دیده خواهند شد. 
کارگردانی این فیلم بر عهده مت ریوز بوده و فیلمنامه آن را نیز پیتر کریگ نوشته است.

علاوه بر رابطه بتمن و زن گربه‌ای در تریلر جدید به شخصیت ابر شرور این اثر نیز اشاره‌هایی می‌شود که طرفداران فرنچایز بتمن را هیجان زده کرده است. به نطر می‌رسد شخصیت منفی این اثر ریدلر با بازی پل دینو بوده و در این تریلر می‌بینیم که زن گربه‌ای و بتمن تلاش می‌کنند تا نقشه٬های شوم این شخصیت را خنثی کنند. 

فیلم جدید بتمن در تاریخ چهارم ماه مارچ سال ۲۰۲۲ برابر با ۱۳ اسفند سال جاری در سینماها اکران خواهد شد و طبق اعلام رسمی شرکت وارنر براس ۴۵ روز پس از اکران در سینماها در تاریخ ۱۹ ماه آوریل سال ۲۰۲۲ برابر با ۳۰ فروردین سال ۱۴۰۱ در شبکه  HBO Max منتشر خواهد شد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا