تصویر جدید The Batman ظاهر تازه رابرت پتینسون و بت موبیل را نشان می‌دهد

ظاهری جدید برای بتمنی جدید

تصویر جدید The Batman ظاهر تازه رابرت پتینسون و بت موبیل را نشان می‌دهد نرگس کریمی پور ۱ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصویر جدید The Batman

در تصویر جدید The Batman ظاهر تازه رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، بازیگر جدید نقش شخصیت بتمن (Batman) ابر قهرمان بسیار محبوب دنیای کامیک‌های DC و اتوموبیل شگفت انگیز او بت موبیل (Batmobile) را می‌بینیم. با توجه به عقب افتادن تاریخ اکران این اثر و اتفاقات و حواشی بسیاری که حول محور این فیلم رخ داد، مانند ابتلای بازیگر اصلی رابرت پتینسون به ویروس کرونا، اکنون هر گونه خبر یا محتوایی که در رابطه با فیلم جدید The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) منتشر می‌شود، به شدت توجه مخاطبین، طرفداران، مطبوعات و رسانه‌ها را به خود جلب می‌کند.  

ظاهر بتمن و بت موبیل در تصویر جدید The Batman

اگرچه جزییات زیادی در تصویر جدید The Batman مشخص نیست اما به اندازه کافی موفق به جلب نظر مخاطبین و طرفداران شده و هیجان آن‌ها را به حد کافی برانگیخته است. محتواهای مختلف یا حتی اسباب‌ بازی‌هایی که پیش از اکران یک فیلم ارائه می‌شوند، می‌توانند اطلاعات یا سرنخ‌های زیادی در رابطه با آن به ما بدهند، با این حال بنا به تجربه‌ای که در مورد ثور در فیلم Avengers: Endgame داشتیم نمی‌توان به طور صد در صد به تک تک آن‌ها اعتماد کرد. در تصویر منتشر شده ظاهر بت موبیل بسیار جذاب و خوب به نظر می‌رسد. همچنین بت‌سوت، لباس جدید بتمن بسیار زیبا ، با ظرافت و دقت طراحی شده است. به نظر می‌آید که در ساخت لباس جدید بتمن از طراحی تمامی لباس‌هایی که این شخصیت در گذشته به تن داشته است الهام گرفته شده. در نتیجه اگر شما طرفدار این شخصیت و این فرنچایز باشید بدون شک از دیدن طراحی این لباس جدید بسیار شگفت زده و هیجان زده خواهید شد.

سوالات مکرر و پیاپی طرفداران و فندوم بتمن از تولیدکنندگان این اثر باعث شد تا ریوز به تعدادی از سوالات ظرفداران در رابطه با برخی موضوعات پاسخ دهد. ریوز عنوان کرد که برای ساختن یک فیلم در رابطه با بتمن سازندگان باید موارد زیادی را فراهم کنند؛ به طور مثال باید یک لباس منحصر به فرد طراحی شود، یک بت موبیل کارایی و جذاب و همچنین یک مخفیگاه (Batcave) تا که تمامی موارد مورد نیاز این ابر قهمان را فراهم شود. در ادامه او افزود که طراحی این موارد یکی از کارهای مورد علاقه او در این پروژه بوده و او حین انجام این کار بسیار هیجان زده بوده است.

ریوز بیان داشت که طراحی ظاهری لباس و بت موبیل برای بتمن جدید حتی پیش از تمام شدن نگارش نهایی فیلمنامه رخ داده است و خوشبختانه او هنگام نوشتن فیلمنامه کاملا می‌دانسته که ظاهر همه چیز چگونه خواهد بود و می‌تواند حدث بزند که عکس‌العمل طرفداران و جهان به این ظاهر جدید و بتمن تازه چگونه خواهد بود.

وی در بین صحبت‌های خود عنوان کرد که در طراحی بت موبیل، مخفیگاه بتمن و لباس او مدت زمان زیادی صرف شده است و آن‌ها همچنان ضمن نوشتن و ویرایش فیلمنامه، در حال تغییر و بهینه سازی آنها نیز هستند زیرا اکنون بتمن با استفاده از لباس جدید خود می‌تواند پرواز کند. بنا به گفته‌های این کارگردان تقریبا نزدیک به یک سال تمام زمان صرف طراحی این موارد شده است و انجام تمامی این پروژه‌ها مانند محقق سازی یک رویا بوده است زیرا هر کسی موفق به این امر نمی‌شود که بتمن مورد علاقه خود را با ظاهر مورد نظر خود و طراحی خاصی که برای بت موبیل در نظر دارد بسازد و به آن هستی و زندگی ببخشد.

در آخر صحبت‌های خود، این کارگردان موفق افزود که طراحی صحنه و لباس بتمن به همراه طراحی اختصاصی بت‌موبیلی جدید به اندازه کار کردن روی خود متن فیلمنامه و خلق و بیان داستانی جدید برای این ابر قهرمان، سخت و زمان بر بوده و بدون شک حائز اهمیت است. زیرا این موارد بصری هستند که جزییات و ظرافت فیلمنامه نوشته شده را به مخاطب نشان داده و منتقل می‌کنند. ریوز خلق نسخه‌ای کاملا جدید از بتمن را هدیه‌ای بسیار ارزشمند دانست و از داشتن چنین شانسی بسیار ابراز خوشنودی و خوشحالی کرد. او به مخاطبین خود نوید داد که به نحو احسنت تلاش خود را کرده تا نسخه جدید بتمن، کاملا بی نقص و عالی باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا