1%
  • 0/10

جیمز گان شایعات داغ درباره فیلم The Batman 2 را تکذیب کرد

الان وقت امیدواری نیست!

جیمز گان شایعات داغ درباره فیلم The Batman 2 را تکذیب کرد ۰ ۰۷ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
داستان The Batman 2

جیمز گان، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی در پاسخ به یکی از کاربران Threads شایعات داغ این روزها درباره داستان The Batman 2 را رد کرده است.

مت ریوز (Matt Reeves) که بواسطه فیلم Cloverfield و مجموعه سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) به شهرت زیادی دست یافته بود، چند سال پیش جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن را ساخت. این اثر با نام The Batman روی پرده نقره‌ای آمد و موفقیت‌های قابل توجهی را برای سازندگان خود رقم زد. از همین رو، ریوز و دیگر دست اندرکاران قسمت اول هم اکنون مشغول کار روی دنباله هستند تا آماده اکران شود.

اگرچه وارنر یا دیگر منابع رسمی اطلاعاتی را پیرامون داستان به اشتراک نگذاشته‌اند، افشاگران طی ماه‌های گذشته جزئیات زیادی را از فیلمنامه فاش کرده‌اند. با توجه به مواردی که توسط افراد مختلف لو رفته، می‌توان انتظار داشت بتمن (Batman) در دومین ماجراجویی خود باید مقابل پروفسور پیگ (Professor Pyg)، هاش (Hush)، کلی فیس (Clayface) و مترسک (Scarecrow) بایستد. به این موارد باید دیک گریسون با نام مستعار رابین (Robin) را اضافه کرد.

جیمز گان (James Gunn)، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی بوده و تقریباً در همه شبکه‌های اجتماعی مشهور فعالیت داشته و حتی پاسخ سوالات کاربران را می‌دهد. یکی از کاربران Threads اخیراً از گان پرسید شایعات داغ این روزها درباره داستان The Batman 2 حقیقت دارند یا خیر. او هم در پاسخ گفت: «نه، همگی ساختگی هستند».

با خواندن پاراگراف پیشین احتمالاً این سوال در ذهنتان شکل گرفته جیمز گان چه ارتباطی با فیلم The Batman 2 دارد که به سوالی درباره آن پاسخ داده است؟ در پاسخ باید گفت فیلمساز آمریکایی حالا ریاست استودیوی فیلم و سریال دی سی را بر عهده دارد. از همین رو، او از جزئیات تمامی اقتباس‌های کمیک بوک‌های دی سی خبر دارد، چه آن‌هایی که به فرنچایز DC Universe تعلق دارند و چه آن‌هایی که به فرنچایزهای دیگر مربوط می‌شوند.

در انتها، قسمت دوم فیلم The Batman از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments