علت حذف سکانس های سوپرمن و زن شگفت انگیز در فیلم The Batman چه بود؟

حذف ارجاعات به صلاح فیلم بود!

سوپرمن و زن شگفت انگیز در فیلم The Batman

چندی پیش، عکس‌هایی از صحنه فیلم‌برداری فیلم The Batman منتشر شده بود که نشان می‌داد اشاراتی به کاراکترهای سوپرمن و زن شگفت انگیز در فیلم The Batman وجود خواهد داشت.

 اما بعد از اکران فیلم مشخص شد که تمام سکانس‌های کوتاه مربوط به این دو کاراکتر DC به نسخه نهایی فیلم راه نیافته اند. زمانی که مت ریوز (Matt Reeves) با کناره‌گیری بن افلک (Ben Affleck) از حضور در نقش بتمن موافقت کرد، قصد داشت شوالیه تاریکی را به‌عنوان کاراکتری از دنباله‌ای جدید مجددا معرفی کند. این تصمیم به کارگردان امکان داد تا رابرت پتینسون (Robert Pattinson) را به‌عنوان بازیگر جدید نقش بتمن انتخاب کند و سرگذشت روزهای اولیه تمایل به اجرای خودسرانه عدالت بتمن را بدون نگرانی در مورد سرگذشت اصلی کاراکتر در فرنچایز دنیای توسعه‌یافته DC‌ روایت کند. در نتیجه، فیلم The Batman این آزادی را داشت که نسخه‌های جدیدی از شخصیت‌های اصلی دی سی را از بستر کمیک‌ها معرفی کند.

کاراکتر جدید بروس وین با بازی پتینسون، با نام مستعار بتمن، آشکارا در خط مقدم جهان جدید دی سی قرار دارد. مخاطبانی که فیلم The Batman را تماشا می‌کنند، با تفسیر منحصر به فرد ریوز از کاراکترهای شرور کلاسیک بتمن مانند ریدلر (Paul Dano)، پنگوئن (Colin Farrell) و کارمین فالکون (John Turturro) روبرو خواهند شد. از آنجایی که کاراکترهای جیم گوردون (Jeffrey Wright)، زن گربه‌ای (Zoë Kravitz) و آلفرد پنی‌ورث (Andy Serkis) در فیلم حضور دارند، The Batman چندین نفر از متحدان بتمن را به‌نمایش می‌گذارد.

البته، احتمال حضور شخصیت‌های بالقوه مهم دی سی در فیلم The Batman، مانند رابین و جوکر وجود دارد، که مستقیما از کمیک‌ها وارد داستان فیلم شده اند و به این معنی است که کاراکترهای دیگر فیلم Justice League در فیلم حضور نخواهند داشت.

با این حال، عکس‌هایی که به صحنه فیلم‌برداری The Batman مربوط می‌شد، احتمال هیجان‌انگیز ساخت فیلم‌های Superman و Wonder Woman را به طرفداران نوید می‌داد. بر اساس عکس‌های منتشرشده، قرار بود این دو کاراکتر به‌عنوان بخشی از جشن هالووین گاتهام در فیلم حضور داشته باشند. بازیگران در پشت صحنه با لباس‌های هالووین که شبیه سوپرمن و زن شگفت‌انگیز بود نشان داده شدند، که تأیید می‌کند این قهرمانان برجسته در جهان بتمن وجود دارند. به نظر می‌رسد کسانی که به‌دنبال دیدن صحنه‌های کوتاه حضور این دو کاراکتر هستند، از این نظر هنگام تماشای فیلم ناامید خواهند شد، زیرا به نظر می‌رسد که ارجاعات سوپرمن و زن شگفت‌انگیز اکنون فقط به‌عنوان صحنه‌های حذف‌شده بتمن وجود دارند.

در نهایت، حذف صحنه‌هایی که به حضور سوپرمن و زن شگفت‌انگیز مربوط می‌شدند، احتمالاً به صلاح فیلم بوده است. چرا که در حال حاضر، مت ریوز این فرصت را دارد که به آرامی فیلم بتمن را به فضای تبدیل کند که شخصیت‌های خارق‌العاده‌تری مانند سوپرمن و واندر وومن می‌توانند در آن حضور داشته باشند. هرچند که کارگردان به صراحت گفته است که علاقه چندانی به وارد کردن دو کاراکتر دیگر سه گانه بتمن از DC به دنیای جدید بتمن نیز ندارد، که توضیحی اضافه برای حذف صحنه‌های مربوط به حضور سوپرمن و زن شگفت انگیز در فیلم The Batman در تدوین نهایی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا