اندی سرکیس: فیلم The Batman تاریک‌ترین عنوان DC خواهد شد

آلفرد اندی سرکیس متفاوت می‌شود

اندی سرکیس: فیلم The Batman تاریک‌ترین عنوان DC خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ دی‌سی
اندی سرکیس فیلم The Batman

بازیگر نقش آلفرد در The Batman یعنی اندی سرکیس گفت که این فیلم تاریک‌ترین عنوان دنیای سینمایی DC خواهد شد.

بدون شک بتمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای کامیک دی‌سی بوده که از روی آن انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های زیادی ساخته شده است. حال کمپانی برادران وارنر در حال توسعه‌ی فیلم جدیدی از شخصیت بتمن است که در آن رابرت پتینسون به جای بروس وین/بتمن ایفای نقش می‌کند.

همانطور که می‌دانید، دنیای DC، فضا و شخصیت پردازی‌های تاریک‌تری نسبت به سایر کمیک‌ها دارد. فیلم سینمایی The Batman هم قرار است جنبه‌های تازه‌ای از این شخصیت دوست داشتنی را به نمایش بگذارد. بتمن در کامیک بوک‌ها دنیای تیره و تاریکی داشته و بعضی اوقات تصمیم‌های او منجر به خراب‌کاری و ناراحتی‌های زیادی می‌شود اما سوال اصلی این است که چه اندازه این دنیا تاریک خواهد بود؟ اندی سرکیس در مصاحبه‌ای به این سوال جواب داد.

در این عنوان اندی سرکیس برای نقش آلفرد انتخاب شده است. آلفرد خدمتکار شخص بروس وین بوده که از رازهای او خبر دارد و در کنار این موضوع کمک‌های بسیار زیادی هم از نظر پشتیبانی و هم نظر روحی به بروس وین می‌کند. او در مورد فیلم جدید بتمن گفت که مت ریوز (کارگردان فیلم) توانسته تاریک‌ترین فیلم در بین دیگر آثار سینمایی DC خلق کند. همچنین به حضور قوی‌تر آلفرد در این فیلم اشاره کرد و گفت:

فیلم The Batman چیز‌های بسیار زیادی از ارتباط احساسی بین آلفرد و بروس نشان می‌دهد. آن‌ها در مورد این موضوع برنامه‌ریزی‌هایی کرده‌اند و واقعا مت این موضوع را به زیبایی نوشته است.

در سه‌گانه‌ی بتمن کریستوفر نولان، مایکل کین نقش آلفرد را بازی کرد. سرکیس گفت که نمی‌خواهد تصویری را که بیننده‌ها از آلفرد قبلی دارند، تکرار شود. او در این باره توضیح داد که:

مایکل کین در کارش فوق‌العاده عمل کرد و آلفرد او یک افسانه است. من حقیقتا نمی‌توانم، دقیقا همچین کاری را تکرار کنم. مثل این می‌ماند که کسی در نقش‌های نمادی شکسپیر بازی کند و شما باید آن‌ها را ببینید و یک ورژنی را خلق کنید که مال خودتان باشد و ببینید که این شخصیت چگونه با شما ارتباط دارد.

فیلم سینمایی The Batman به دلیل شیوع ویروس کرونا در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا