کارگردان ونوم 2 از فیلم Black Panther 2 و واکاندا می‌گوید

واکاندا تا ابد!

Black Panther 2

آقای اندی سرکیس که نقش اولیسس کلا، دلال اسلحه در MCU را بازی کرده، گفته که دیدن تغییر و تحولات واکاندا در فیلم Black Panther 2 برای او بسیار جذاب است.

اندی سرکیس می‌گوید که چقدر برای فیلم Black Panther: Wakanda Forever و تغییرات کشور واکاندا، شور و اشتیاق دارد. آقای اندی سرکیس بیشتر برای بازی فوق‌العاده‌اش در نقش گالوم در سه‌گانه‌ی افسانه‌ای Lord Of The Rings، بازی در نقش سزار در سه‌گانه‌ی Planet Of Apes و البته اسنوک در Star Wars شناخته می‌شود. همچنین اندی سرکیس کارگردانی فیلم Venom: Let There Be Carnage را نیز بر عهده دارد. در ضمن او نقش آلفرد در فیلم The Batman را نیز بازی کرده است.

کارکتر سرکیس یعنی کلا، در فیلم‌های Avengers: Age of Ultron و Black Panther حضور داشته و در نهایت توسط اریک کیلمانگر کشته شد. در انتهای Black Panther تی‌چالا با بازی چادویک بوسمن فقید پیروز شد و در‌های واکاندا را به روی جهانیان گشود تا از وایبرنیوم واکاندا برای توسعه‌ی دنیا استفاده شود. نبرد واکاندا در Avengers: Infinity War، بشکن تانوس و اتفاقات فیلم Avengers: Endgame باعث ایجاد تغییرات زیادی در واکاندا شد.

اندی سرکیس طی مصاحبه‌ای تازه، در مورد کریر و دوران حرفه‌ای خودش گفت و همچنین اشتیاق خود به فیلم Black Panther: Wakanda Forever را ابراز کرد. او ابتدا گفت که چدویک بوسمن فقید نقشی بسیار تاثیرگذار به عنوان پلنگ سیاه داشته و سپس گفت که مشتاق دیدن تغییر و تحولات واکاندا در نسخه‌ی بعدی Black Panther است.

اندی سرکیس گفته که:

واکاندا یک دنیا، یک فلسفه و یک مکان شگفت‌آور است! پس من هم مشتاق دیدن تحول و پیشرفت آن هستم. من از از فقدان چدویک بوسمن ناراحت هستم اما اطمینان دارم که در نسخه‌ی بعدی Black Panther با بازیگر فوق‌العاده‌‌ای رو به رو می‌شویم.

با این‌که MCU خیلی به برگرداندن افراد از دنیای مردگان عادت دارد، به نظر می‌رسد که سرکیس قطعا در Black Panther 2 حضور ندارد و کارکتر کلا به جهنم واصل شده است. با توجه به اتفاقات فیلم‌های Black Panther ،Infinity War و Endgame قاعدتا واکاندا با تغییرات زیادی مواجه شده است و مشخص نیست که پس از فوت چدویک بوسمن، قرار است چه آینده‌ای در پیش باشد.

حدس می‌زنیم که با مرگ بوسمن، کارکتر تی‌چالا در Wakanda Forever بمیرد و استودیو هم گفته که تمایلی به بازسازی دیجیتالی بوسمن برای فیلم ندارد. قاعدتا با مرگ تی‌چالا، واکاندا نیز به رهبری جدید نیاز دارد و احتمالا هم شوری با بازی لتیتا رایت به مقام بلک پنتر دست یابد. در ادامه هم باید عرض کنم که هنوز جزئیاتی در مورد داستان نسخه‌ی بعدی منتشر نشده است و فعلا باید برای انتشار اخبار در مورد فیلم  Black Panther: Wakanda Forever منتشر باشیم.

نظر شما چیست؟ شما بازی اندی سرکیس را در چه نقشی بیشتر دوست داشتید؟ ممنون می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا