تصاویر پشت صحنه فیلم Black Panther 2 چه اطلاعاتی به ما می‌دهد؟

از اورت راس ریش دار گرفته تا صحنه های شوری و اکویه در MIT

تصاویر پشت صحنه فیلم Black Panther 2 چه اطلاعاتی به ما می‌دهد؟ نرگس کریمی پور ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ مارول
پشت صحنه فیلم Black Panther 2

به تازگی تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم Black Panther 2 منتشر شده که ظاهر تازه شخصیت‌های محبوب این فرنچایز را نشان داده و از ثبت برخی صحنه‌های جالب این فرنچایز خبر می‌دهد. مارتین فریمن (Martin Freeman) پیش از ایفای نقش در فیلم پلنگ سیاه جهت بازی در مجموعه The Office، سه گانه هابیت در نقش بیلبو بگگینز (Bilbo Baggins) و همچنین بازی در نقش دکتر جان واتسون (John Watson)، دوست و همراه شرلوک هلمز با بازی بندلوک کامبربچ (Benedict Cumberbatch) توسط مخاطبین شناحته شده و پس هنرنمایی در آثار مذکور در سال ۲۰۱۶ با بازی در نقش اورت راس (Everett Ross) در فیلم Captain America: Civil War رسما به MCU پیوست. 

اورت راس برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ توسط کریستوفر پریست (Christopher Priest) و کنی مارتینز (Kenny Martinez) خلق شده و در کتاب‌های کامیک این شخصیت در ابتدا کارمند وزارت خارجه ایالات متحده بوده و وظیفه او اسکورت دیپلمات های خارجی در خاک آمریکا بوده است. اما در دنیای سینمایی مارول اورت راس در نقش یک مامور CIA حاضر شده که پیش‌تر خلبان نیروی هوایی ایالت متحده آمریکا بوده است. 

پس آشنایی او با پادشاه تیچلا در وقایع فیلم Civil War، زندگی این مامور CIA یه کلی تغییر کرده و او پس زخمی شدن در درگیری‌های این فیلم برای اولین بار به واکاندا برده شده و فناوری شگفت انگیز این سرزمین اعجاب انگیز را برای اولین بار به چشم می‌بیند. 

هم اکنون با توجه به تصاویری که توسط صفحه توییتر Cosmic Marvel Media منتشر شده است شاهد حضور دوباره راس در فیلم Black Panther: Wakanda Forever خواهیم بود و به نظر می‌رسد ظاهر تازه‌ای برای این شخصیت در نظر گرفته شده است. در این تصویر راس کت و شلواری خاکستری رنگ به تن داشته و با ریش بلند و ظاهری مسن‌تر در این تصاویر به نظر می‌رسد. به احتمال زیاد این تصاویر مربوط به یکی از صحنه‌های جالب فیلم Black Panther: Wakanda Forever بوده و حین فیلمبرداری از راس گرفته شده است. 

پیش‌تر نیز جان فاورو (Jon Favreau) بازیگر نقش هپی هوگان (Happy Hogan) را در دومین فیلم فرنچایز اسپایدر من در دنیای سینمایی مارول با ظاهری مشابه دیده بودیم. به نظر می‌آید این ظاهر و ریش بلند حاکی از آن است که این شخصیت‌ها از فاجعه تانوس جان سالم به در برده و اکنون پنج سال نسبت به برخی از شخصیت‌هایی که هنگام بلیپ ناپیدید شده بودند پیرتر هستند. 

جدیدترین تصاویر مربوط به پشت صحنه فیلم Black Panther 2

علاوه بر تصاویر منتشر شده از راس با ریش‌های بلند و کت شلوار خاکستری رنگ خود‌، تصاویر دیگری از صحنه‌هایی منتشر شده که در این تصاویر شوری (Shuri) خواهر پادشاه تیچلا و اوکویه ( Okoye) را می‌بینم. با توجه به آنچه که در این تصاویر می‌بینم، به نظر می‌رسد که این دو هنگام بازدید از دانشگاه MIT در این صحنه وارد یک نبرد اکشن خواهند شد. 

اگرچه که تولید این اثر در درجه اول در آتلانتا است، اما فیلمبرداری برخی صحنه‌ها در کمبریج، MA انجام شده است. پس از مرگ چادوویک بوزمن بازیگر نقش پلنگ سیاه طرفداران متعجب بودند که استودیو مارول چگونه دنباله این اثر را بدون حضور او خواهد ساخت با این حال به نظر می‌رسد اگرچه اکنون این استودیو به احترام مرگ نابه هنگام بزمن شخصیت پلنگ سیاه را از این فرنچایز حذف کرده اما هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن در فیلم Black Panther: Wakanda Forever دارد. 

در تصاویر منتشر شده از پشت صحنه فیلم Black Panther 2 به نظر می‌رسد که شاهزاده واکاندا و ژنرال بزرگ مشغول یک تعقیب و گریز بزرگ با اتوموبیل و موتور سیکلت هستند. پیش‌تر نیز ماشین سواری جذاب شوری را در قسمت اول این فرنچایز دیده بودیم اما اکنون او را سوار بر یک موتور سیکلت خواهیم دید. 

به نظر می‌رسد که این تعقیب و گریز و سفر شوری و اوکیه به کمبریج و بازدید آن‌ها از دانشگاه MIT به حضور ریری ویلیامز با بازی دومینیک تورن داشته و با تصاویری که از او نیز در پشت صحنه فیلم Black Panther 2  منتشر شده ارتباط دارد. 

در حال حاضر مشخص نیست که واکاندانی‌ها دقیقاً چگونه با او ارتباط برقرار کرده‌اند، اما این احتمال وجود دارد که همه اینها بخشی از برنامه ترویجی باشد که T’Challa در فیلم اصلی آغاز کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا