تصویر دختر آهنی در پشت صحنه فیلم Black Panther 2 منتشر شد

آیرون هارت در واکاندا

تصویر دختر آهنی در پشت صحنه فیلم Black Panther 2 منتشر شد نرگس کریمی پور ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ مارول
دختر آهنی در پشت صحنه فیلم Black Panther 2

تصویری از پشت صحنه فیلم Black Panther 2 دختر آهنی را در محل فیلمبرداری این اثر نشان می‌دهد. مدتی پیش کوین فایگی (Kevin Feig) مدیر استودیو مارول اعلام مرد که در فیلم پلنگ سیاه ۲ برای اولین بار شخصیت ریری ویلیامز (Riri Williams) همان دختر آهنی (Ironheart) را خواهیم دید. 

پس از آنگه مرد آهنی را در مبارزه با تانوس از دست دادیم، طرفداران مارول در این فکر فرو رفتند که چه کسی در آینده راه تونی استارک را ادامه داده و زره مرد آهنی را به تن خواهد کرد. پس از مدتی کوین فایگی اعلام کرد که مانند آنچه در کتاب‌های کامیک مارول دیده‌ایم دختری به نام ریزی ویلیامز در فاز چهارم MCU زره شگفت انگیز تونی استارک را بر تن خود خواهد کرد. 

اما این پایان کار نبود، بنا به اعلام کوین فایگی علاوه بر فیلم پلنگ سیاه۲ ریزی ویلیامز با بازی دومینیک تورن (Dominique Thorne) در آینده در سریال اختصاصی خود تحت عنوان Ironheart نیز حاضر خواهد شد تا این گونه این ابرقهرمان جوان را که به احتمال زیاد در آینده به گروه انتقام‌جویان جوان خواهد پیوست را بشناسیم. 

اگرچه اکنون چادووک بزمن (Chadwick Boseman) بازیگر نقش پلنگ سیاه در دنیای سینمایی مارول دیگر در بین ما نیست و استودیو مارول اعلام کرده که بنا به احترام به روح پاک او شخصیت پلنگ سیاه از MCU حذف می‌شود، اما با این حال دنباله فیلم Black Panther تحت عنوان Black Panther: Wakanda Forever به کارگردانی رایان کوگلر (Ryan Coogler) ساخته خواهد شد و هدف این فیلم معرفی قهرمانان جدید دنیای سینمایی مارول است. 

مدتی پیش فیلمبرداری این اثر آغاز شده و اکنون جهت ثبت برخی از صحنه‌های مربوط به MIT تیم این پروژه به ماساچوست سفر کرده‌اند. هواری ندروم (Howari Nedroma) در صفحه اینستاگرام خود تصویری را به اشتراک گذاشته که در آن شاهد دختر آهنی در پشت صحنه فیلم Black Panther 2 هستیم. 

هنوز مشخص نیست لباسی که دومینیک در این تصویر به تن دارد مربوط به کاستوم او در فیلم پلنگ سیاه ۲ است یا لباس شخصی خود او است. با این حال کاملا مشخص است که هم اکنون او در حال فیلمبرداری این اثر در کنار تیم پلنگ سیاه ۲ است. 

دختر آهنی در پشت صحنه فیلم Black Panther 2

انتشار خبر حضور دختر آهنی در فیلم Black Panther: Wakanda Forever باعث تعجب طرفداران این فرنچایز شد هنوز مشخص نیست که او در واکاندا به چه مشغول است و چگونه به آنجا رفته است. هم اکنون به نظر می‌رسد بنا به آنچه در کتاب‌های کامیک نیز دیدیه‌ایم دومینیک مشغول ثبت صحنه‌های مربوط به دانشگاه MIT است و اگر لباس‌هایی که او برتن دارد مربوط به فیلم باشد با توجه ظاهر و اندام او به نظر می‌رسد که  او در این مرحله از فیلمبرداری هنوز به دختر آهنی تبدیل نشده است. 

در تصاویر دیگری که از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است ماشین‌های زره پوش مشکی را می‌بینیم که در ذهن مخاطبین این گونه تدایی می‌کنند که ممکن است در صحنه‌های مروبط به دانشگاه شاهد درگیری‌های فیزیکی و چند صحنه اکشن نیز باشیم.   

دختر آهنی نقش بزرگی در آینده مارول و دنیای سینمایی مارول ایفا خواهد کرد و تصور دوستی او با شوری خواهر پلنگ سیاه که به نظر می‌رسد وظیفه او را اکنون به عهده گرفته است بسیار جالب توجه و هیجان آنگیز است. هنوز مشخص نیست که او چگونه با مردم واکاندا ارتباط برقرار کرده است اما بدون شک در آینده شاهد اثر بسیار جذابی خواهیم بود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا