دختر آهنی در فیلم Black Panther 2 حضور خواهد داشت؟

Ironheart در دنیای سینمایی مارول

شخصیت Ironheart در داستان فیلم Black Panther 2

طبق اعلام رسمی کوین فایگی (Kevin Feig)، مدیرعامل کمپانی مارول، ظاهرا شخصیت Ironheart نیز به داستان فیلم Black Panther 2 اضافه شده تا خیلی زودتر با ریری ویلیامز (Riri Williams) به عنوان یکی از ابرقهرمان‌های زن مارول در فاز چهارم MCU، پیش از پخش سریال مخصوص خود او آشنا شویم!

داستان فیلم Black Panther: Wakanda Forever یکی از رازهای بزرگ مارول است که به جز خود فایگی، عملا هیچکس نمی‌تواند درباره آن چیزی را به بیرون نشر دهد. به هر حال استودیو مارول برای ساخت این فیلم سختی‌های بسیاری را کشیده و داستان‌نویسی آن چند بار به دلیل فوت بازیگر نقش اصلی، یعنی چادویک بوزمن از نو نوشته شده است. در نتیجه، متعجب کردن طرفداران بدون اینکه حتی بازیگر تازه‌ای را به جای بوزمن آورده شود، قطعا نیاز به یک داستان فوق‌العاده جذاب دارد که لو رفتن آن همه چیز را خراب می‌کند. این در حالی است که بسیاری از کاربران اعلام کرده‌اند که احتمالا روایت این فیلم جدید درباره جنگ بزرگ بین دو قلمرو آتلانتیس و واکاندا بوده و در نهایت، شخصیت منفی این اثر نیمور (Namor) خواهد بود که از اهالی آتلانتیس بوده و به دنبال فلز وایبرنیوم به دنبال شکار واکاندا می‌رود.

با این وجود در حالی که هنوز هیچ چیز درباره داستان گفته نشده و به هیچ وجه نمی‌دانیم که شخصیت منفی و دشمن اصلی کیست، امروز کوین فایگی در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که ریری ویلیامز هم به دسته قهرمانان و یا شاید بهتر است فقط بگوییم شخصیت‌هایی که در داستان فیلم Black Panther 2 حضور دارند، اضافه خواهد شد.

ریری ویلیامز در داستان فیلم Black Panther 2

ریری در واقع دختری نوجوان است که به مهندسی و درس‌های مکانیکی علاقه شدید داشته و با همین علاقه، موفق می‌شود تا یک لباس شبیه به مدل نمونه مرد آهنی یا همان تونی استارک را درست کند تا لقب Ironheart (قلب آهنی) را برای خود انتخاب کند. با این وجود فایگی به نوع دیگری آیرون هارت را معرفی می‌کند؛ طوری که شاید در این فیلم ما فقط این شخصیت را با بازی دومینیک تورن (Dominique Thorne) در قالب یک جوان درس‌خوان ببینیم که به هر شکلی به واکاندا و تکنولوژی آن دست پیدا می‌کند.

ما هم‌اکنون در حال فیلمبرداری Black Panther: Wakanda Forever هستیم و از طرفی شما ابتدا با شخصیت ریری ویلیامز در این اثر سینمایی آشنا خواهید شد. بازیگر او همین هفته روی صحنه فیلمبرداری، پیش از شروع مراحل ساخت سریال مختص به شخصیت Ironheart رفته است.

در واقع فیلمبرداری Black Panther 2 از مدت‌ها پیش شروع شده و این مورد تازه‌ای نیست. اما اینکه دومینیک تورن در صحنه فیلمبرداری این اثر حاضر شده و نقشی را در داستان آن دارد، در جای خود بسیار جالب به نظر می‌رسد. با این حال اگر به نحوه معرفی این شخصیت دقت کنید، فایگی او را آیرون هارت معرفی نمی‌کند، بلکه به او ریری ویلیامز می‌گوید. این یعنی احتمالا حداقل تا سریال Ironheart قرار نیست تا ما شاهد تبدیل شدن ریری به یک قهرمان باشیم و اینجا فقط با کاراکتر او آشنا خواهیم شد‌. همچنین جالب است بدانید که در داستان کمیک بوکی این شخصیت، تونی استارک به او کمک‌های بسیاری را در ساخت یک زره بی‌نظیر می‌کند، اما حال که استارک زنده نیست، احتمالا این وظیفه به گردن دانشمندان واکاندا از جمله شوری (Shuri) خواهد افتاد تا ریری را به آرزوی همیشگی خود برسانند. حال ممکن است این آشنایی با واکاندا از طریق باز شدن مرزهای این قلمرو بعد از دنباله فیلم اول انجام شود، یا اینکه رفاقتی بین ریری و یکی از مردمان این کشور مخفی وجود داشته باشد که باعث می‌شود تا بالاخره او زره آهنی خود را از وایبرنیوم بسازد.

به علاوه، حال که می‌دانیم قرار است ریری ویلیامز در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور پیدا کند، بدون شک تاریخ اکران سریال شخصیت Ironheart در دوره‌ای بعد از انتشار این اثر خواهد بود. این یعنی بعد از اکران Black Panther 2 در ۱۷ تیر ۱۴۰۱ (۸ جولای ۲۰۲۲) باید این سریال مورد انتظار را ببینیم. همچنین با توجه به اینکه سریال‌های فراوانی از جمله Ms. Marvel، Moon Knight، Secret Invasion و She-Hulk همگی برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده‌اند، بعید نیست که Ironheart برای پخش در اواخر ۲۰۲۲ در نظر گرفته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا