لیست بازیگران فیلم The Authority محصول جدید دی سی شامل نام‌های مشهوری می‌شود

این اثر با فیلم سوپرمن مرتبط خواهد بود

لیست بازیگران فیلم The Authority محصول جدید دی سی شامل نام‌های مشهوری می‌شود سورنا رضایی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
لیست بازیگران فیلم The Authority

اگر ادعای یک افشاگر درباره لیست بازیگران فیلم The Authority صحت داشته باشد، باید گفت نام‌های مشهوری را در خود جای داده است.

فرنچایز جدید دی سی، یعنی DC Universe مانند Marvel Cinematic Universe بخش بندی شده است. با این تفاوت که هر بخش در DCU فصل نامگذاری شده اما در MCU تحت عنوان فاز شناخته می‌شود. فصل نخست DCU مجموعاً ۵ فیلم سینمایی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها The Authority است. همان‌طور که می‌توان حدس زد، این اثر بر اساس کمیک بوک‌هایی ساخته می‌شود که اثر وارن الیس (Warren Ellis) و برایان هیچ (Bryan Hitch) هستند.

جیمز گان (James Gunn)، مدیر جدید استودیو دی سی، چندی پیش اطلاعاتی را پیرامون اعضای The Authority در DCU به اشتراک گذاشت. او گفت به عقیده شخصیت‌های اصلی، تنها راه جهان برای نجات از شرایطی که به آن گرفتار شده سپردن امور به دستشان است. اعضای گروه همچنین برای بهبود شرایط جهان به هر کاری از جمله قتل یا سرنگونی دولت‌ها دست می‌زنند. در ضمن، گان تایید کرد این فیلم با اقتباس جدید سوپرمن مرتبط خواهد بود.

جان روچا (John Rocha) مجری برنامه اینترنتی The Hot Mic بوده و یک افشاگر محسوب می‌شود. او در جدیدترین قسمت برنامه خود لیست بازیگران فیلم The Authority را لو داده است. طبق ادعای روچا، سم ورثینگتون (Sam Worthington) نقش میدنایتر، الکساندر اسکاشگورد (Alexander Skarsgård) نقش آپولو، کیرا نایتلی (Kiera Knightley) نقش جنی اسپارکس، جرارد باتلر (Gerard Butler) نقش جک هاکسمور، کیکه پالمر (Keke Palmer) نقش انجینر و ریز احمد (Riz Ahmed) نقش داکتر را ایفا خواهد کرد.

جان روچا در بخش دیگری از برنامه خود گفت کن واناتابه (Ken Watanabe) برای نقش منفی در نظر گرفته شده است. او در صورت قطعی شدن حضورش دیکتاتوری به نام کایزن گامورا را به تصویر می‌کشد که یک جزیره را تحت سلطه خود دارد. در ضمن، افشاگر مزبور تاکید کرد ۶۰ درصد نسبت به صحت داشتن لیستی که به اشتراک گذاشته اطمینان دارد.

طبق شایعه‌ها، جیمز گان و پیتر سفرن (Peter Safran)، مدیران دنیای DCU، آماده سازی فیلمنامه The Authority را به درو گادرد (Drew Goddard) سپرده‌اند. وظیفه کارگردانی هم احتمالاً روی دوش‌های متیو وان (Matthew Vaughn) قرار می‌گیرد که مجموعه فیلم‌های کینگزمن در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود.

فیلم The Authority در حال حاضر هیچ گونه تاریخ اکرانی ندارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا