از شخصیت نینا ویلیامز در تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 رونمایی شد

بازگشت قاتل ساکت

از شخصیت نینا ویلیامز در تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 رونمایی شد علی طوسی ۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی
تریلر گیم پلی بازی Tekken 8

کمپانی بندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 خبر از بازگشت نینا ویلیامز (Nina Williams) به اثر مذکور داد.

در حال حاضر چیز زیادی از بازی در دست توسعه تکن 8 (Tekken 8) نمی‌دانیم، اما کمپانی بندای نامکو طی دو ماه اخیر با انتشار اطلاعات ریز و درشت حس کنجکاوی کاربران را برانگیخته است. یک تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 در ماه دسامبر منتشر شد و در پی آن جزئیاتی از سیستم هیت (Heat System)، ریج آرت‌ها (Rage Arts) و موارد دیگر ارائه شدند.

حال این ناشر شخصیت جدیدی را در تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 معرفی کرده که در روز عرضه قابل بازی بوده و در ردیف دیگر مبارزان قرار خواهد گرفت. نینا ویلیامز که یکی از شخصیت‌های قدیمی سری تکن به حساب می‌آید، با صداپیشه‌ای جدید به سری بازگشته تا دوباره پلیرها را مجذوب خود نماید. تریلر گیم پلی بازی Tekken 8 نینا را در میانه مبارزه نشان می‌دهد که وی با ترکیب حرکات دست و پای خود و استفاده از پیستول‌های دوگانه‌اش، ضربات سهمگینی را بر حریفان فرود می‌آورد‌.

بازی تکن 8 برای کنسول‌های پلی استین 5، ایکس باکس سری ایکس – اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی تحت توسعه قرار دارد. هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای اثر یادشده مشخص نشده است، اما بندای نامکو پیش از این اعلام کرده بود که ممکن است در سال جاری تکن ۸ را روانه بازار کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا