تماشا کنید: تریلر داستانی Tekken 8 در مراسم گیم آواردز ۲۰۲۲ + زیرنویس فارسی

باز می‌گردد؛ با شکوه، برای انتقام، برای خانواده!

مراسم The Game Awards 2022 برای عاشقان بازی‌های مبارزه‌ای چون بهشت بود. تریلر داستانی Tekken 8 ما را با صحنه‌های روبه رو کرد که کمتر کسی انتظار داشت و همین موضوع سبب عطش بیش از پیش کاربران برای تجربه این عنوان مورد انتظار شد.

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) تریلری جدید از بازی مورد انتظار Tekken 8 در مراسم The Game Awards 2022 به انتشار رساند که تمرکزی ویژه بر داستان، شخصیت‌ها و گیم پلی این بازی داشت. سال گذشته، آخرین سال پشتیبانی از نسخه پیشین این سری بازی یعنی Tekken 7 بود و همین موضوع سبب معرفی نسخه جدید این سری بازی توسط توسعه دهندگان شد. ما پیش‌تر طی مراسم EVO تریلری کوتاه از این بازی دریافت کردیم، اما معرفی رسمی Tekken 8 طی مراسم State of Play پلی استیشن در ماه سپتامبر رخ داد که تریلر به نمایش در آمده در این مراسم نیز نگاهی به گیم پلی بازی داشت.

در حدود یک هفته پیش باندای نامکو با تیزری کوتاه از حضور بازی Tekken 8 در مراسم گیم آواردز خبر داد و بیش از پیش طرفداران را تشنه بازی جدید خود کرد. کارگردان سری بازی Tekken یعنی کاتوشیرو هارادا (Katushiro Harada) نیز با انتشار ویدیویی کوتاه و طنز آمیز از طرفداران درخواست کرد چشمان خود را به گیم آواردز بدوزند. تریلر انتشار یافته نگاهی عمیق به بخش داستانی این بازی به همراه گیم پلی آن دارد.

تریلر داستانی Tekken 8 با شخصیت اصلی این نسخه از بازی یعنی جین کازاما (Jin Kazama)، فرزند کازویا میشیما (Kazuya Mishima) و نگاهی به دوران کودکی او آغاز شد. در ادامه او لحظات خوش حضور در کنار مادر را مرور کرده و پس از آن به سرعت به زمان حال و یاد آوری دشمن خونین خود یعنی پدرش پرداخت. تریلر به نمایش درآمده از ویرانی‌های شهر و در انتها رویارویی جین با پدر خود برای ما می‌گوید!

تریلر داستانی Tekken 8 علاوه بر آن اشاره‌ای به برخی دیگر از شخصیت‌های این بازی و بازگشت شخصیت‌هایی محبوب چون کینگ (King)، مارشال (Marshall) و پال (Paul) داشت. اگر توجه داشته باشید، شخصیت‌های بازی تغییرات بسیاری نسبت به نسخه پیش به خود دیده و طراحی آن‌ها در موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) سبب تحسین این بازی و شخصیت‌های آن توسط کاربران شد. با این وجود، تمرکز بخشی عمده از تریلر بر رویارویی پدر و پسر در نبردی سهمگین میان خیابان‌های شهر و آسمان آن بود.

تریلر به نمایش درآمده از جین در حال شکست و افکار او درباره مادر خود جون کازاما (Jun Kazama) و نا امیدی در شکست دادن پدر شیطانی خود نیز گفته است. علاوه بر تمام گفته‌ها، آخرین صحنه به نمایش درآمده در تریلر از بازگشت جون کازاما برای حمایت از پسر خود را نمایش داد. ظاهر جدید جون کازاما کاربران را به وجد آورد و هدیه دادن قدرتی جدید و ناشناخته به پسر خود جین، سبب شیفتگی طرفداران شد.

در حالی که بسیاری گمان داشتند جون کازاما پیش‌تر به قتل رسیده، وضعیت اون نا مشخص درج شده و البته نا گفته نماند که او در نسخه‌ای فرعی از سری بازی Tekken یعنی Tekken Tag Tournament 2 حضور داشته است. ما باور داریم که داستان بازی Tekken 8 ما را غافلگیر کرده و فراتر از انتظارات ظاهر خواهد شد. بازی Tekken 8 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، در کنار رایانه شخصی در دست توسعه است. تاریخ انتشار Tekken 8 هنوز مشخص نیست. نظر شما درباره تریلر داستانی Tekken 8 در مراسم گیم آواردز چیست؟ فکر می‌کنید این بازی مانند نسخه‌های پیشین موفقیتی خیره کننده کسب می‌کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا