با زیرنویس تماشا کن! تریلر انیمه Tekken: Bloodline منتشر شد

دور جدید مسابقات مشت آهنین شروع می‌شود!

در جدیدترین تریلر انیمه Tekken: Bloodline می‌توانید شاهد تیک خوردن تمامی جزئیاتی باشید که از یک داستان هیجان‌انگیز درباره مبارزه‌های Tekken انتظار می‌رود!

هنگامی که صحبت از سبک مبارزه‌ای در بازی‌های ویدیویی در میان باشد، معمولا کاربران تنها به یاد چند سری بازی معروف خواهند افتاد که شاید محبوب‌ترین آن‌ها،‌ Mortal Kombat و Tekken باشند. با این وجود، حالت این دو بازی با یکدیگر فرق می‌کند و هنگامی که Mortal Kombat بیشتر درباره درآوردن چشم دشمنان و ریختن خون مبارزان است،‌ در Tekken همه چیز فانتزی‌تر به پیش می‌رود؛ طوری که دیگر قادر به درآوردن قلب دشمن خود نیستید و خبری از ریختن خون افراد در میان نیست! این در حالی است که ظاهرا انیمه جدید Tekken، راه نسبتا متفاوتی را طی خواهد کرد.

در حقیقت این انیمه درست مثل سایر عناوین مشابه، در نشان دادن خشونت و فاصله گرفتن از جهان فوق فانتزی بازی مشکلی ندارد. اما نکته قابل توجه اینجاست که شباهت‌های بسیاری بین داستان و ظاهر شخصیت‌ها در این انیمه وجود دارد که شدیدا طرفداران را به سمت خود جذب می‌کند.

در تریلر منتشر شده از انیمه Tekken: Bloodline می‌توانید مشاهده کنید که جین کازاما (Jin Kazama) مادر خود را طی حمله‌ای که اوگر (Ogre) انجام داده بود از دست می‌دهد. سپس حس انتقام در او شعله‌ور می‌شود و به همین واسطه نیز او سعی می‌کند تا اوگر را شکست دهد. اما ظاهرا در انجام این کار فوق‌العاده ناتوان بوده و همین باعث می‌شود تا او به سراغ خون پدری خود،‌ یعنی هیهاچی میشیما (Heihachi Mishima) برود؛ کسی که می‌تواند آموزش‌های بسیاری را به او داده و از طرفی، راه و رسم مبارزه در سبک میشیما را در جین پرورش دهد. با این وجود، جالب است بدانید که هیهاچی نه شخصیت خوبی برای داستان حساب می‌شود، و نه کاراکتری است که بتوان روی کاملا بد بودن آن حساب کرد؛ به نحوی که بی‌رحم بودن او خود یکی از مواردی هستند که باعث می‌شود تا پسرش کازویا (Kazuya) خود به یک شیطان تبدیل شود!

در هر صورت داستان انیمه جدید، درباره جین در سن نوجوانی است که مدت‌ها پیش پدربزرگش هیهاچی تمرین می‌کند و در نهایت، موفق می‌شود تا در مقابل بهترین مبارزان جهان، در سری مسابقات مشت آهنین شرکت کند. در این مسابقه، شخصیت‌های مهم بسیاری مانند کینگ (King)، لین شایو (Ling Xiaoyu)، نینا ویلیامز (Nina Williams) و همچنین پاول فینیکس (Paul Phoenix) دیده می‌شوند و به نظر می‌رسد که جین با برخی از آن‌ها دوست هم می‌شود! اما جالب است بدانید که درست هنگامی که فکر می‌کنیم اوگر شخصیت ابرشرور بزرگ داستان است، نینا درباره کازویا و شیطان بودن او صحبت می‌کند؛ موری که قطعا در آینده این انیمه تاثیرگذار خواهد بود.

مدتی پیش،‌ یک گزارش تصویری از سازنده سری Tekken منتشر شده بود که درباره این انیمه جدید صحبت می‌کرد. او اظهار کرده بود که داستان این انیمه کمی با آنچه که در بازی‌ها دیده بودید فرق می‌کند، اما المان‌های دیگر بسیاری وجود دارند که می‌توانید به واسطه آن‌ها می‌توانید حس کنید که انگار شاهد صحنه‌های سینماتیک (یا به اصطلاح Cutscene) در بازی‌های Tekken هستید! این در حالی است که او اظهار کرده بود واقعا برای ساختن این انیمه و بلاهایی که به سر جین می‌آید، از این کاراکتر عذرخواهی می‌کند!

با این حساب، خدا می‌داند که چه بر سر جین کازاما خواهد آمد و معلوم نیست که آیا او موفق می‌شود تا با اوگر مبارزه کند؛ یا اینکه خود هیهاچی میشیما این موجود را برای کشتن مادر او فرستاده بود.

انیمه Tekken: Bloodline از تاریخ ۲۷ مرداد (۱۸ آگوست) از شبکه استریم نتفلیکس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا