با زیرنویس تماشا کنید! صحبت سازنده انیمه Tekken: Bloodline درباره مجموعه جدید نتفلیکس

جین بیچاره..

اخیرا طی یک مصاحبه، کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada)، تهیه کننده و سازنده انیمه Tekken: Bloodline جزئیات بیشتری را درباره این مجموعه تلویزیونی که به زودی از شبکه استریم نتفلیکس (Netflix) پخش می‌شود را ارائه کرده است.

فرنچایز Tekken اولین بار از سال ۱۹۹۴ با بازی Tekken 1 کار خود را در زمینه ویدیوگیم شروع کرد. این بازی در واقع یک عنوان در سبک مبارزه‌ای بود که در آن، بازیکنان در دو سمت صفحه در مقابل همدیگر قرار می‌گرفتند. با این وجود انیمیشن خاص و همچنین فنونی که اجرای برخی از آن‌ها نیاز به یک دست سریع داشت، از ویژگی‌هایی بودند که این بازی مهیج برای طرفداران به همراه داشت. همچنین یکی از انگیزه‌های جالب برای ادامه بازی،‌ این بود که شما با اتمام بخش مبارزه‌ای هر شخصیت، یک صحنه بعد از تیتراژ متفاوت دریافت می‌کردید که عاقبت کاراکتر مورد نظر را نشان می‌داد؛ به علاوه اینکه پس از هربار اتمام بازی،‌یک شخصیت جدید در منو برای شما در دسترس قرار می‌گرفت!

با این حال پس از گذشت مدتی از عرضه بازی و همچنین ارائه دنباله‌های مختلفی از آن، سازندگان به این نتیجه رسیدند که این سری و داستان جذاب آن پتانسیل تبدیل شدن به انیمیشن و فیلم‌های سینمایی را دارند. به همین دلیل نیز پس ازگذشت مدتی، انواع انیمیشن‌ها و فیلم‌های سینمایی رسمی و محلی با محتوا و شخصیت‌های Tekken ساخته شد.

با این وجود، هرگز ندیده بودیم که طی سالیان گذشته، یک انیمه از شبکه نتفلیکس برای سری Tekken ساخته شود! موردی که چند هفته پیش توسط کپکام (Capcom) انجام شد و طی یک تیزر رسمی، دیدیم که سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا زندگی جین کازاما (Jin Kazama) را در قالب یک مجموعه انیمه‌ای روایت کنند.

در ویدیو کاتسوهیرو هارادا به عنوان سازنده انیمه Tekken: Bloodline بیان می‌کند که داستان این انیمه بیشتر درباره این است که همه چیز از ابتدای زندگی جین کازاما چطور شروع شده و ماجرای اصلی او به چه شکلی بوده است. در واقع هارادا بیان می‌کند که این شخصیت ابتدا و پیش از شروع ساخت بازی، داستان متفاوت و سختی داشته که در این انیمه، با حقایق آن و همچنین بزرگ شدن او آشنا می‌شویم.

تهیه کننده و سازنده انیمه Tekken: Bloodline در این ویدیو اظهار می‌کند که زندگی جین کازاما خیلی با چیزی که در بازی‌ها و فیلم‌ها تاکنون دیده‌اید فرق دارد و حتی برای اینکه در این انیمه آسیب بسیاری می‌بیند از او عذرخواهی کرده است!

انیمه Tekken: Bloodline در سال جاری میلادی (تا نهایتا دی ماه) از شبکه استریم نتفلیکس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا