چرا گای گاردنر در فیلم Superman: Legacy حضور دارد؟

چرا جیمز گان گای گاردنر را انتخاب کرد؟

گای گاردنر در فیلم Superman: Legacy

جیمز گان (James Gunn)، رئیس استودیو دی سی (DC Studios) و رهبر دنیای دی سی (DCU) به تازگی درباره علت حضور گای گارنر در فیلم Superman: Legacy صحبت کرده است. ناتان فیلیون (Nathan Fillion) قرار است تا در نقش این شخصیت حاضر شود.

پس از اکران فیلم The Flash اکنون دیگر تنها دو فیلم Blue Beetle و Aquaman and the Lost Kingdom باقی مانده‌اند تا پرونده دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) بسته شود و ریبوت دنیای دی سی به رهبری جیمز گان و پیتر سفرن (Peter Safran) کار خود را آغاز کند. اولین فیلمی که در این مجموعه به نمایش درآمد، فیلم جدید سوپرمن با نام Superman: Legacy خواهد بود که دیوید کورنسوت (David Corenswet) در آن نقش مرد پولادین را ایفا می‌کند.

یکی از خبرهای شگفت‌انگیزی که درباره این اثر منتشر شد، اعلام حضور گای گادنر (Guy Gardner)، یکی از اعضای فانوس سبز (Green Lantern) در آن بود و ناتان فیلیون قرار است این شخصیت را به تصویر بکشد. حالا به تازگی جیمز گان در حساب کاربری بلواسکای (Bluesky) خود اطلاعات بیشتری را راجع به این شخصیت به اشتراک گذاشته و گفته که چرا گای گاردنر در فیلم Superman: Legacy حضور دارد. در ابتدا یکی از طرفداران از او پرسید:

چه چیزی باعث باعث شد از تمام شخصیت‌های فانوس سبز گای گادنر رو انتخاب کنی؟ از این تصمیم ناراحت نیستم، اتفاقا برعکس! افقط کنجکاوم!

در ادامه نیز جیمز گان در پاسخ به او گفت:

من واقعا این شخصیت رو دوست دارم، به خصوص تو کمیک Justice League International، اما اون برای حضور توی داستانی که قراره تو فیلم Legacy بگم هم مناسبه.

فیلم Superman: Legacy به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان برای اکران در تاریخ ۱۱ جولاب ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است، البته به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران آمریکا، فعلا مراحل ساخت آن متوقف شده و احتمال این که این تاریخ عقب بیفتد، وجود دارد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا