#مهسا_امینی

تاریخ بازگشت سریال Supergirl باز هم به تاخیر افتاد

طرفداران این سریال باید مدت بیشتری برای تماشای قسمت جدید آن صبر کنند

تاریخ بازگشت سریال Supergirl باز هم به تاخیر افتاد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ دی‌سی
بازگشت سریال Supergirl

شبکه‌ی The CW به طور رسمی اعلام کرد که موعد بازگشت سریال Supergirl و پخش ادامه‌ی فصل پنجم آن برای یک هفته‌ی دیگر به تاخیر افتاده است.

شبکه‌ی The CW پس از قسمت شانزدهم از فصل پنجم سریال Supergirl در ابتدای فروردین ماه، تصمیم گرفت تا فاصله‌‌ای بین پخش آن بیاندازد. تصمیمی که با فراگیری ویروس کرونا همراه و باعث شد تا این شبکه تولید محصولات آینده‌ی خود را فعلا متوقف کند. سریال Supergirl قرار بود با قسمت هفدهم و پخش در ۷ اردیبهشت یعنی دو هفته‌ی دیگر دوباره بازگردد، اما The CW اعلام کرد که این بازگشت یک هفته‌ به تعویق افتاده است و حالا ۱۵ اردیبهشت پخش می‌شود.

این شبکه با توجه به وضعیت فعلی برنامه‌ای برای پخش محصولات خود در نظر گرفته است که تاریخ جدید Supergirl تنها تغییر آن محسوب می‌شود. برنامه‌ی پخش قسمت جدید سریال‌های The CW به شرح تصویر زیر است که البته برخی از آن‌ها هم‌اکنون در حال پخش هستند.

توقف تولیدات شبکه‌ی The CW در اوایل ماه مارس و زمانی آغاز شد که تعدادی از عوامل ساخت سریال Riverdale مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بودند. پس از آن مسئولان مرتبط تصمیم به توقف ساخت سریال‌های دیگری مثل The Flash، Batwoman و Supergirl گرفتند. در این بین فیلمبرداری فصل جدید سریال Legends of Tomorrow به پایان رسیده بود و اعلام شد که در مراحل پس تولید قرار دارد و همه‌گیری ویروس کرونا هم تاثیر چندانی در روند ساخت آن نمی‌گذارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا