عکس‌های تازه‌ای از قسمت جدید سریال Supergirl منتشر شد

فیلم‌برداری قسمت آخر هنوز کامل نشده است

Supergirl

شبکه‌ی تلوزیونی CW عکس‌هایی را از قسمت ۱۸ فصل پنجم سریال Supergirl منتشر کرده است.

سریال سوپرگرل یک مجموعه‌ی تلویزیونی ابرقهرمانی شمرده می‌شود که یکی از شخصیت‌های دنیای دی‌سی را به تصویر می‌کشد؛ دختری که یکی از اعضای خانواده‌ی سوپرمن است و سعی دارد به یک سوپرگرل واقعی تبدیل شود. این مجموعه از سال ۲۰۱۵ منتشر و فصل اول آن از شبکه‌ی CBS پخش شده است. بقیه‌ی فصل‌های Supergirl تا کنون از شبکه‌ی The CW برای طرفداران این سریال ابرقهرمانی منتشر شده است.

به تازگی، همراه با فراگیر شدن ویروس کرونا، روند تولید فیلم‌ها و سریال‌های زیادی مختل یا به طور کامل متوقف شده است. سریال Supergirl یکی از پروژه‌هایی به‌حساب می‌‌آید که پس از محدودیت‌های پیش آمده به‌ دلیل شیوع کرونا، در انتشار قسمت‌های فصل پنجمش تاخیر ایجاد شد و در واقع، The CW از آن دسته شبکه‌هایی بود که آسیب زیادی دید؛ چون تعداد زیادی از سریال‌هایش نیمه‌تمام بودند و به طور کامل ساخته نشده بودند. به همین دلیل مجبور شد تا قسمت‌های قدیمی‌تر مجموعه‌های خود را به روی آنتن بفرستد.

لازم به ذکر است که عوامل سوپرگرل می‌گویند نتوانسته‌اند قبل از شیوع ویروس کرونا قسمت آخر فصل پنجم را به طور کامل فیلم‌برداری کنند و مشخص نیست آخرین اپیزود این مجموعه چه زمانی منتشر می‌شود. همچنین تاریخ بازگشت سریال‌های لغو شده‌ای مثل Supernatural و Legacies هم اعلام نشده اما ممکن است با توجه به کمتر شدن برخی محدودیت‌ها در روزهای اخیر، مراحل تولید و فیلم‌برداری این سریال‌ها، از سر گرفته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا