تصاویر جدیدی از قسمت سوم فصل 6 سریال Supergirl منتشر شد

آیا کارا نجات پیدا می‌کند؟

فصل 6 سریال Supergirl

تصاویر تازه منتشر شده از فصل 6 سریال Supergirl قسمت سوم این مجموعه به نام Phantom Menaces را نشان می‌دهند که در آن ظاهرا کارا دنورس (Kara Danvers) هنوز هم در Phantom Zone قرار دارد.

گرچه کاراکتر Supergirl در جهان DCEU دیده نشده، اما در جهان دیگری به نام Arrowverse که شامل سریال‌های براساس کامیک‌های DC می‌شود، کارا دنورس در مجموعه اختصاصی خود به زمین فرستاده شده تا در National City جلوی یک اتفاق بزرگ را بگیرد.

حال سریال Supergirl با نظر مثبت منتقدین و استقبال کاربران وارد فصل ششم خود شده و قسمت سوم آن نیز به زودی و در تاریخ ۲۴ فروردین (۱۳ آوریل) پخش خواهد شد. در هفته‌ی گذشته دیدیم که دوستان Supergirl نتوانستند او را از زندان فانتوم‌ها نجات دهند و از طرفی هم لکس لوتر (Lex Luthor) موفق شد تا جرم‌هایی که در National City انجام داده بود را پاک کند. با این وجود هرقدر هم که کارا دنورس در Phantom Zone شرایط سختی را می‌گذراند، اما حداقل متوجه شد که پدر واقعی او، Zor-El نیز در همین مکان حضور دارد و بالاخره می‌تواند او را ببیند.

با این حساب اوضاع در قسمت سوم کمی به‌هم‌ریخته خواهد شد؛ چراکه دوستان کارا سعی می‌کنند تا جلوی دشمنانی که در National City آزادانه می‌چرخد را بگیرند و از طرفی هم خود Supergirl برای رهایی از Phantom Zone تلاش می‌کند و احتمالا در این کار پدرش را هم در کنار خود خواهد داشت. به علاوه، لنا لوتر (Lena Luthor) همچنان برای تصاحب شرکت Luthor Corp تلاش می‌کند تا لکس را از سر راه بردارد.

لازم به ذکر است که فصل 6 سریال Supergirl شامل ۲۰ قسمت خواهد بود که پس از انتشار، پرونده‌ی این مجموعه را خواهد بست. به هر حال هنوز هیچ خبری درباره‌ی فصل هفتم این سریال توسط سازندگان اعلام نشده، اما ممکن است که شخصیت کارا دنورس را در آینده در دیگر سریال‌های ارووِرس مشاهده کنیم و حتی در صورت استقبال بیشتر طرفداران، در سال آینده شاهد فصل هفتم این مجموعه باشیم!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا