برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

برنامه‌ی استودیوی راک استدی برای بسته الحاقی بازی Suicide Squad

پشتیبانی از Suicide Squad تا مدت طولانی

برنامه‌ی استودیوی راک استدی برای بسته الحاقی بازی Suicide Squad ۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
برنامه‌ی استودیوی راک استدی برای بسته الحاقی بازی Suicide Squad

استودیوی راک استدی (Rocksteady) در رویداد اخیر State of Play از برنامه‌هایش برای بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی کرد.

شب قبل در جریان جدیدترین رویداد State of Play، استودیوی راک استدی اطلاعات گسترده‌ای را از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به اشتراک گذاشت. در این رویداد مشخص شد که استودیوی راک استدی برای پشتیبانی از این بازی پس از عرضه، ارائه‌ی بتل پس و عرضه بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، برنامه‌هایی دارد. جدیدترین اثر استودیوی راک استدی، یک عنوان لایو سرویس خواهد بود که تا مدت‌ها از آن پشتیبانی می‌شود. بازیکنان پس از اتمام این بازی، تا مدت‌ها می‌توانند به بازی کردن ادامه دهند و محتوای جدید را تجربه کنند. البته باید ببینیم استودیوی راک استدی چقدر در این امر موفق خواهد بود.

اطلاعات بسیار مهمی از جدیدترین بازی راک استدی در سبک تیراندازی سوم شخص در رویداد State of Play به نمایش گذاشته شد. در این تریلر گیم پلی، شاهد نمایش مبارزات و حضور شخصیت‌های هارلی کویین (Harley Quinn)، کاپیتان بومرنگ (Capitan Boomerang)، ددشات (Deadshot)، و کینگ شارک (King Shark) بودیم. همچنین بسیاری از سیستم‌ها و ابزارها، و برنامه‌های بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به نمایش درآمد.

استودیوی راک استدی جزئیات بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را به طور کامل توضیح داد. راک استدی اعلام کرد که پس از عرضه‌ی بازی، همچنان از این اثر پشتیبانی می‌شود و محتوای جدید دریافت می‌کند. این محتوا می‌تواند شامل شخصیت‌ها، مراحل جدید، و اسلحه‌های اضافی باشد. هنوز مشخص نیست که آیا این محتوا به صورت رایگان عرضه می‌شود یا بازیکنان باید برای آن پول پرداخت کنند.

سیستم بتل پس بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

همچنین موارد آرایشی زیادی هم در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League وجود دارد. استودیوی راک استدی از عرضه‌ی سیستم بتل پس برای این بازی خبر داد که موارد آرایشی متنوعی را برای شخصی سازی، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. برخی از این لباس‌ها در تریلر به نمایش درآمد.

استودیوی راک استدی هنوز باید اطلاعات بیشتری را از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر کند. وجود سیستم بتل پس می‌تواند از عرضه‌ی محتوای فصلی برای این بازی خبر دهد. محتوای فصلی و بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League می‌تواند مراحل داستانی جدید، یا تغییرات گسترده در گیم پلی را همچون بازی‌های Destiny 2 یا Fortnite به همراه داشته باشد.

راک استدی می‌تواند کارهای گسترده‌ای در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League انجام دهد. با این حال ارائه‌ی یک بازی لایو سرویس، بسیاری از طرفداران را نگران می‌کند. چنین بازی‌هایی در صورت پشتیبانی قوی، گاها می‌توانند در بین محبوب‌ترین عناوین قرار بگیرند. اما در بسیاری از موارد، توسعه دهندگان تمی‌توانند آن طور که باید، از بازی پشتیبانی کنند و آثاری مثل بازی Avengers از این دست عناوین هستند. باید ببینیم استودیوی راک استدی از پس پشتیبانی و عرضه‌ی بسته الحاقی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برمی‌آید یا خیر.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 26 می (5 خرداد 1402) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، و ایکس باکس سریز S/X منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments