#مهسا_امینی

پوستر جدید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را اینجا مشاهده کنید

نمایش گیم پلی به‌زودی رخ می‌دهد

پوستر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League

بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر اخیرا پوستر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League را به اشتراک گذاشته که شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد.

جف جانز (Geoff Johns) یکی از نویسندگان مشهور کیمک بوک است. او در سال جولای ۲۰۱۰ میلادی اعلام کرد یک بازی سرتاسر خشونت با محوریت جوحه انتحار در دست ساخت قرار دارد. با گذشت حدودا دو سال، اوفاش کرد پروژه در فاز ابتدایی قرار داشته و داستان به گونه‌ای نوشته شده که امکان مرگ هر کدام از اعضای گروه وجود دارد. بازی مزبور در سکوت خبری فرو رفت تا اینکه در انتهای Batman: Arkham Origins به شکل‌گیری جوخه انتحار اشاره شد. اگر حافظه‌تان یاری کند، آماندا والر در بخش‌های پایانی از ددشات می‌خواهد به گروهش بپیوندد.

پس از اینکه Batman: Arkham Knight به بازارهای جهانی آمد، اخبار زیادی با محوریت محصول جدید راک استدی منتشر شد و تعدادی از منابع مدعی بودند آن‌ها روی اولین بازی ویدیویی جوخه انتحار کار می‌کنند. در شرایطی که تیم سازنده یا ناشر هیچ کدام واکنشی به شایعات نشان نمی‌دادند، جیسون شرایر (Jason Schreier) مدعی شد پروژه مزبور متنفی شده است؛ ادعایی که حالا می‌دانیم صحت نداشت. در ضمن، شرایر آن زمان عضو تحریریه وب سایت Kotaku بود.

وارنر ساعاتی قبل پوستر جدید Suicide Squad: Kill the Justice League را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این تصویر تبلیغاتی، چهار شخصیت اصلی را در حالی نشان می‌دهد که سرشان را پایین گرفته و به دوربین نگاه می‌کنند. لوگو هم بالای سرشان دیده می‌شود. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

طبق اندک اطلاعات موجود، داستان Suicide Squad: Kill the Justice League در آرکام ورس رخ داده و می‌توان آن را دنباله‌ای برای مجموعه بازی‌های Batman: Arkham در نظر گرفت. برین یاک به متروپلیس حمله کرده و همه چیز را تحت کنترل خود می‌گیرد. در چنین شرایطی، آماندا والر گروه جوخه انتحار را به شهر می‌فرستد تا در وهله اول هدف آلفا را شکست داده و سپس راهی برای توقف برین یاک بیابند. اعضای گروه در ادامه متوجه می‌شوند هدف آلفا در واقع سوپرمن است که توسط برین یاک کنترل می‌شود. در ضمن، شخصیت‌های اصلی هارلی کویین، کینگ شارک، کاپیتن بومرنگ و ددشات هستند.

برین یاک، یک موجود فرازمینی بوده که پوستی سبز رنگ داشته و کچل است. از ویژگی‌های شاخص او می‌توان به هوش بسیار بالا، قدرت ابرانسانی، پرواز، کنترل ذهن، دورجنبی اشیا، تلپاتی و بهبود سریع زخم‌ها اشاره کرد. برین یاک در مقابل باکتری‌ها و بیماری‌ها آسیب‌پذیر بوده و معمولا شهرهای بزرگ را کوچک کرده و داخل یک بطری قرار می‌دهد. اینکه در Suicide Squad: Kill the Justice League چه هدفی را دنبال می‌کند، در حال حاضر مشخص نیست.

اگرچه تریلر رونمایی Suicide Squad: Kill the Justice League طولانی بوده و کاربر را با فضای حاکم بر داستان آشنا می‌کند، هیچ اطلاعاتی از گیم پلی در دسترس نیست. سازندگان تنها تاکید داشته‌اند محصول جدیدشان از دوربینی سوم شخص بهره برده و المان‌های دو ژانر اکشن-ماجراجویی و تیراندازی را در خود جای داده است. البته شرایط به همین منوال باقی نمانده و وارنر قصد دارد DC FanDome 2021 طی هفته‌های آتی را برگزار کند. طبق اعلام رسمی، Kill the Justice League در رویداد مزبور حضور دارد.

محصول جدید راک استدی تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها می‌دانیم در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌های نسل نهم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا