اولین تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League و ملاقات با سوپرمن شرور!

منتظر عرضه‌ی این بازی روی کنسول‌های کنونی نباشید

اولین تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League و ملاقات با سوپرمن شرور! سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی راک‌استدی اولین تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League را در جریان DC FanDome به نمایش گذاشت تا رسما از این بازی رونمایی کرده باشد.

چند هفته‌ی پیش بود که پس از مدت‌ها انتظار استودیوی راک‌استدی اولین پوستر را از محصول در حال ساختش به اشتراک گذاشت و تایید کرد روی بازی ویدیویی کمیک بوک‌های Suicide Squad کار می‌کند. با گذشت چند روز از این اتفاق، خالق سری Batman: Arkham نام رسمی عنوان جدیدش را فاش و همچنین اعلام کرد رونمایی کامل آن در جریان رویداد DC FanDome انجام خواهد گرفت.

استودیوی راک‌استدی اولین تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League را در جریان یکی از پنل‌های DC FanDome به اشتراک گذاشت. داستان روی جوخه‌ی انتحار تمرکز دارد که اعضایش را هارلی کوئین، کینگ شارک، کاپیتان بومرنگ و ددشات تشکیل می‌دهند. آن‌ها از سوی آماندا والر ماموریت می‌یابند به متروپلیس بروند؛ شهری که فاصله‌ی چندانی تا تبدیل شدن به یک منطقه‌ی جنگی تمام عیار ندارد. اینطور که به نظر می‌رسد، برینیاک نه تنها مردم عادی، بلکه کنترل سوپرمن را هم به‌دست گرفته و آن‌ها را به اشخاصی متخاصم تبدیل کرده که با بی‌رحمی تمام دست به قتل می‌زنند. حالا همه چیز به جوخه‌ی انتحار بستگی دارد تا جلوی برینیاک و همچنین سوپرمن شرور را بگیرند.

اولین تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League بیش از چهار دقیقه زمان داشته و در ثانیه‌های آغازین اعضای جوخه‌ی انتحار را نشان می‌دهد که علی‌رغم وضعیت اسفبار متروپلیس در حال وقت‌گذرانی هستند. این شرایط دوام چندانی ندارد و آن‌ها سرانجام مجبور می‌شوند به مقابله با دشمنان خود بپردازند. نکته‌ی جالب تریلر اینجاست که اعضای گروه علی‌رغم اختلافاتی که در خارج از میدان نبرد دارند، هنگام تقابل با دشمن از هماهنگی کاملی برخوردار هستند. در بخش پایانی تریلر نهایتا با سوپرمن ملاقات می‌کنیم. در ابتدا به نظر می‌رسد او جان اعضای جوخه‌ی انتحار را نجات داده اما در ادامه مشخص می‌شود او، همان هدف اصلی است که آماندا والر صبحتش را کرده بود. سوپرمن با بی‌رحمی تمام خلبان هلی‌کوپتر را به خاکستر تبدیل می‌کند.

پس از اینکه پخش تریلر به پایان رسید، سازندگان بازی در پنل حاضر شده و صحبت‌هایی را درباره‌ی Suicide Squad: Kill the Justice League انجام دادند. طبق گفته‌های آنان، این بازی دنباله‌ای برای Batman: Arkham به شمار می‌رود و مبارزات آن ترکیب درگیری‌های تن به تن و استفاده از سلاح‌های گرم است. مطابق انتظار، هر یک از شخصیت‌ها نه تنها از ابزار منحصربه‌فردی استفاده می‌کنند، بلکه مهارت‌های متفاوتی هم دارند. در ضمن، مهارت‌های در نظر گرفته شده برای آن‌ها به گونه‌ای انتخاب شده است که به راحتی بتوانند در محیط جهان-باز به گشت و گذار پرداخته و با مشکلی در جابجایی مواجه نشوند. علاوه بر این‌ها، سیستم شخصی‌سازی و درخت مهارت هم برای این بازی در نظر گرفته شده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League به صورت تک‌نفره یا چندنفره قابل تجربه است. در حالت چندنفره، کاربر می‌تواند به همراه سه نفر از دوستان خود مراحل را پشت سر بگذارد. در حالت تک‌نفره هم هوش مصنوعی کنترل سه شخصیت دیگر را به‌دست می‌گیرد. در انتها، لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا