استودیوی راک‌استدی سرانجام ساخت بازی Suicide Squad را تایید کرد

جزئیات بیشتر به‌زودی به اشتراک گذاشته می‌شود

استودیوی راک‌استدی سرانجام ساخت بازی Suicide Squad را تایید کرد سورنا رضایی ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
ساخت بازی Suicide Squad

استودیوی راک‌استدی با انتشار یک متن بسیار کوتاه از طریق حساب کاربری خود در توییتر، سرانجام ساخت بازی Suicide Squad را تایید کرد.

کمیک بوک‌های دی‌سی شخصیت‌های زیادی را در خود جای داده است. این شخصیت‌ها گاهی مقابل یکدیگر ایستاده و گاهی هم با وجود تفاوت‌های قابل‌توجه، یک گروه تشکیل داده و به مبارزه با دشمنی مشترک پرداختند. یکی از گروه‌های معروف کمیک بوک‌های دی‌سی، جوخه‌ی انتحار یا Suicide Squad است؛ گروهی که با نام Task Force X هم شناخته می‌شود و رهبری‌اش را آماندا والر بر عهده دارد. او یک مقام دولتی است که طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد با استفاده از تبهکارانی که در زندان‌ها قرار دارند، یک گروه نظامی تشکیل داده و ماموریت‌های مخفی و با ریسک بالا را به آن‌ها بسپارد.

کمیک بوک‌های جوخه‌ی انتحار محبوبیت بالایی دارد و همین مسئله باعث شده تا بارها مورد اقتباس قرار بگیرد. اگر سریال ابرقهرمانی Arrow را تماشا کرده باشید، احتمالا باید به یاد بیاورید که گروه جوخه‌ی انتحار در فصل‌های دوم و سوم حضور داشته است. اعضای Task Force X در تعدادی از محصولات انیمیشنی دی‌سی هم حاضر شده‌اند که برای مثال می‌توان به دو سریال Justice League Unlimited و Harley Quinn اشاره کرد. در ضمن، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز در سال ۲۰۱۶ میلادی فیلم Suicide Squad را روی پرده‌ی نقره‌ای بردند که علی‌رغم بازخوردهای منفی، توانست به فروش قابل‌توجهی دست یابد. همین موضوع هم باعث شده تا دومین اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار در دست ساخت قرار بگیرد.

استودیوی راک‌استدی ساعاتی قبل توییتی را منتشر کرد که ساخت بازی Suicide Squad را تایید می‌کند. این توییت از یک متن بسیار کوتاه و یک تصویر تشکیل شده است. با توجه به متن، به نظر می‌رسد در تاریخ یک شهریور (مصاف با ۲۲ آگوست) و در جریان DC FanDome رونمایی کامل از بازی صورت می‌گیرد. DC FanDome، رویدادی است که شرکت دی‌سی تدارک دیده تا بتواند در جریان آن جدیدترین اخبار مربوط به محصولاتش اعم از بازی ویدیویی، فیلم و کمیک بوک را به اشتراک بگذارد. تصویر هم سوپرمن را در حالی نشان می‌دهد که لوگوی Suicide Squad روی سر آن حک شده است. این ترکیب، هدف گرفته شدن سوپرمن توسط یک تیرانداز را تداعی می‌کند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی در دسترس نیست اما ظاهرا استودیوی راک‌استدی برای ساخت جدیدترین محصولش به سراغ کمیک بوک‌های Justice League vs. Suicide Squad رفته است که در آن شاهد تقابل جوخه‌ی انتحار و لیگ عدالت هستیم. همچنین اگر گزارش‌های قدیمی صحت داشته باشد، این بازی قرار است تحت عنوان Suicide Squad: Kill the Justice League راهی بازارهای جهانی شود. در همان گزارش‌ها گفته شده بود بازی ویدیویی جوخه‌ی انتحار تنها عنوانی نیست که در جریان DC FanDome معرفی می‌شود و طرفداران می‌توانند خود را برای رونمایی از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های بتمن آماده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا